ورزشی

7 مورد از فواید تمرین معلق تی ار ایکس

7 مورد از فواید تمرین معلق تی ار ایکس

7 مورد از فواید تمرین معلق تی ار ایکس :

اگر قبلا از تی ار ایکس استفاده نکردید و تا حالا از  ان چیزی نشنیدید و نمیدانید. الان شانس این را دارید که با ورزش تی ار ایکس اشنایی پیدا کنید. این ورزش توسط تکاوران نیروی دریایی برای سربازان ساخته شده که بتوانند انها را در نقاط مختلف دنیا و از راه دور در حالت عالی جسمانی نگه دارند. این تمرین شامل استفاده از بند های معلق شده تا عضلات را تحریک کند که با استفاده از وزن خود تمرین را انجام دهند. فقط با تغییر زاویه بدن خود میتوانید گروه دیگری از عضلات را تحت فشار و تمرین قرار دهید.

7 مورد از فواید تمرین معلق تی ار ایکس 2

این متود ورزشی بینظیر و ساده میتواند به شما اجازه دهد که به راحتی به هدفتان و اندام مورد علاقتان برسید. اگر چربی سوزی هست و یا اگر بهبود قدرت عضلات و یا امادگی جسمانی کلی برای ورزشی خاص! در ادامه میتوانید 7 مورد از فواید تمرین معلق تی ار ایکس را بخوانید:

1-مناسب برای همه افراد:

اصلا مهم نیست که شما یک قهرمان المپیک هستین یا به تازگی اقدام به ورزش برای امادگی جسمانی خود کرده اید. تمرین معلق تی ار ایکس برای تمامی افراد با هر سطح از امادگی جسمانی سودمند است. فقط با تغییر کمی در حالت بدن فشار میتواند کمتر و یا بیشتر شود این به این معنی است که هر کسی میتواند با توجه به امادگی بدنی خود از این تمرین بهره ببرد.

2-راحتی در استفاده:

همین دو بند قابل تنظیم تمرینات بسیار زیاد و کاملی را برای تک تک عضلات بدن فراهم میکند. میتوانید بند ها را هر جایی که دوست دارید حمل کنید و به آسانی به هر جایی وصل کنید و تمرین خود را انجام دهید.

خواندن
11 نکته عضله سازی برای پیشرفت چشمگیر عضلات

3-افزایش هوازی و قدرت :

تمرین معلق تی ار ایکس نه تنها قدرت عضلات شمارا افزایش میدهد بلکه استقامت قلبی و عروقی و استانه هوازی شما را نیز بیشتر میکند. با تغییر سرعت حرکتی که در حال انجام هستید میتوانید شدت تمرین هوازی را برای قلب و ریه ها افزایش دهید.

4-به دست اوردن اندام هدف :

به دلیل تنوع بسیار زیاد تمرین معلق تی ار ایکس هر هدفی که داشته باشید را میتوانید بدست اورید. ممکن است هدف شما افزایش قدرت عضلات یا چربی سوزی یا حتی تمرین برای ماراتون باشد! هدف هرچه که هست تمرین معلق تی ار ایکس شما را به آن خواهد رساند.

7 مورد از فواید تمرین معلق تی ار ایکس 1

5-درگیر بودن کل بدن :

بی ثباتی که این سیستم تمرینی در حال اجرا حرکات به وجود می اورد به این معنا است که عضلات مرکزی بدن بطور مداوم فعال و درگیر هستند. بیشتر ار ان حرکات کاربردی که در این تمرین وجود دارد باعث اعمال فشار بر روی بسیاری از عضلات به صورت همرمان میشود که همین مسئله باعث میشود تمرین شما با تی ار ایکس کامل تر از تمرینات دیگر باشد.

7 مورد از فواید تمرین معلق تی ار ایکس 3

6-تاثیر کم روی مفاصل :

به دلیل این که طبیعت این ورزش به صورت معلق است. تمرین معلق تی ار ایکس تاثیر بسیار کمی روی مفاصل دارد و مفصل ها زیر فشار نیستند. به نوبه خود این معنی را دارد که شانس کمتری برای اسیب دیدگی دارید و میتوانید تمرینی سخت تا نهایت توانتان با کمترین ریسک اسیب دیدگی را داشته باشید.

7-متفاوت است :

بعضی اوقات یکنواختی رفتن به باشگاه واقعا خسته کننده است و بیشتر اوقات حوصله و انگیزه انجام برنامه تمرینی خود را نداریم. تمرین معلق تی ار ایکس بطور هیجان انگیزی میتواند با برنامه تمرینی شما میکس شود و باعث افزایش انگیزه و نشاط در تمرین شما شود و جلسات تمرینی را پر فشار تر و متفاوت تر کند.

خواندن
تمرین کامل بدن با کش مقاومتی پاورباند

 

برای مشاهده و خرید بند تی ار ایکس روی این لینک کلیک کنید

 

راه های ارتباط با ما :

02191003039

09127364236

 

با ما در اینستاگرام همراه شوید !

اینستاگرام دلوکس مالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *