تفنگ ماساژ

تفنگ ماساژ (ماساژ گان) | بهترین قیمت فروش | خرید دستگاه با کیفیتی عالی

تفنگ ماساژ چیست ؟

بدون شک تفنگ ماساژ یا همان ماساژ گان مدرن ترین و جدیدترین دستگاه ماساژ ورزشی در بازار هستند. دستگاه هایی که عمق اثرگذاری لرزش دستگاه را افزایش داده تا تمام سطح ماهیچه از آن بهره مند گردد.

اصلی ترین عامل بروز آسیب دیدگی های ورزشی، خستگی بیش از اندازه ماهیچه ها است که در یک بازه بلندمدت و یا در یک حرکت شدید و ناگهانی ورزشی می تواند دردهایی عمیق و گاها آسیب دیدگی هایی جدی و ماندگار ایجاد نماید.

ماساژور تفنگی ورزشی با شبیه سازی تخریب کنترل شده ماهیچه ها و همچنین عمق بخشیدن به اثرگذاری لرزش دستگاه می تواند این فشار را از روی ماهیچه ها برداشته تا به راحتی و با کمترین میزان درد یا آسیب، بدنتان را پس از ورزش ریکاور نمایید.

کاربرد تفنگ ماساژ :

با استفاده از یکی از انواع ماساژورهای تفنگی  ، دردهای مرسوم شانه، گردن و پشت کاهش می یابد. البته استفاده از این دستگاه تنها محدود به ورزشکاران نبوده و افراد عادی که سبک زندگی روزانه شان به گونه ای است که دچار این عوارض می گردند نیز می توانند از این دستگاه معجزه آسا استفاده کنند.

– تقویت سیستم لنفاوی

– افزایش جریان گردش خون

– افزایش انعطاف پذیری و تقویت عضلات

– کاهش استرس و تنش های عصبی

– بهبود عملکرد ورزشکاران

– رفع درد و خستگی عضلات

مزایای استفاده از ماساژ گان

دلایل بسیاری وجود دارد که اشخاص برای استفاده از قدرت و تنوع مزایای ماساژ گان کوبه ای، به خرید این وسیله می‌ پردازند. البته باید اشاره کنیم که کاربران اصلی و ابتدایی ماساژ گان، ورزشکاران هستند ولی این بدان معنا نیست که اشخاصی که ورزش سنگین انجام نمی‌ دهند، نمی ‌توانند از این وسیله بهره مند شوند.

همه‌ی افراد می ‌توانند از این وسیله بهره ببرند، حتی اگر به کلی اهل ورزش هم نباشند!

خرید تفنگ ماساژ

شما میتوانید انواع تفنگ ماساژ یا همان ماساژ گان را از فروشگاه دلوکس کالا به صورت اصل و با گارانتی خریداری کنید.

نمایش 1–10 از 49 نتیجه