نمایش 1–50 از 54 نتیجه

دستگاه فیزیوتراپی

فروش انواع دستگاهای فیزیوتراپی خانگی با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر

فیزیوتراپی در منزل برای بسیاری از افراد که دارای ناتوانی و یا ضعف در عضلات اندامشان هستند و به دنبال بازیابی توان خود میباشند مورد نیاز است و همچنین اکثرا در همچین مواردی پیشنهاد دکتر نیز استفاده از دستگاه های فیزیوتراپی در خانه میباشد. از مزایای استفاده از این دستگاه ها در منزل میتوان به کاهش چشمگیر مخارج و امکان فیزیوتراپی به صورت چندبار در روز اشاره کرد.

مفهوم هرتز در فیزیوتراپی خانگی :

مسلما برای هر شخص تحت درمان میزان بیماری یا توان از دست رفته متفاوت است، به همین دلیل دستگاه باید دارای تنظیماتی باشد که افراد مختلف بتوانند با توجه به نیازشان قدرت پالس های دستگاه را تنظیم کنند، به میزان شدت و قدرت پالس های ارسالی دستگاه هرتز گفته میشود، این تنس های خانگی در مدل های 60 – 125 – 250 و 400 هرتز موجود هستند.

مفهوم کانال در فیزیوتراپی خانگی :

در هر شخص تحت درمان گستردگی منطقه ای که نیاز به فیزیوتراپی دارد متفاوت است به همین دلیل دستگاه ها در تعداد کانال های مختلف طراجی میشوند، هر کانال به 2 پد فیزیوتراپی تقسیم شده که قابل جایگذاری روی بدن است و با این حساب دستگاهی 2 کانال دارای 4 پد فیزیوتراپی خواهد بود. دستگاه ها در مدل های 2 – 5 و 10 کانال در دسترس هستند.

به‌طور خلاصه مزایای دستگاه فیزیوتراپی خانگی عبارت‌اند از:

تسکین درد به طور قابل توجهی
افزایش و بهبود گردش خون
کاهش استفاده از داروهای ضد درد
افزایش حرکت و عملکرد بدن در نقاط مورد استفاده

این دستگاه‌ها به‌ خوبی قابلیت استفاده در منزل و توسط خود فرد را دارند و از این نظر نیز دارای مزیت هستند.