نمایش 1–30 از 31 نتیجه

دستگاه روئینگ Xebex AR-3 Rower

موجود در انبار

55,000,000 تومان

دستگاه روئینگ Xebex AR-2 Rower

موجود در انبار

50,000,000 تومان

دستگاه روئینگ وی مکس Vmax RowAttack

موجود در انبار

برای قیمت تماس بگیرید

دستگاه روئینگ اسالت الیت Assault Fitness Elite

موجود در انبار

85,000,000 تومان

دستگاه روئینگ کتلر Kettler Kadet

اتمام موجودی

روئینگ جی کی اکسر Fitlux-817

اتمام موجودی

دستگاه روئینگ

دستگاه روئینگ|فروش دستگاه ورزشی روئینگ|روئینگ خانگی|بهترین قیمت|ارسال رایگان به سراسر ایران

دستگاه ورزشی روئینگ چیست؟

روئینگ یکی از جدیدترین دستگاه های ورزشی است که در دنیای فیتنس و بدنسازی مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه شبیه سازی حرکت پاور زدن در ورزش آبی روئینگ است اما با این تفاوت که علاوه بر تمرینی مفید برای این ورزش با امکانات دیگر دستگاه ورزشی روئینگ میتوانید کل بدن خود را تمرین دهید. همچنین میتوان به راحتی با استفاده از روئینگ خانگی در خانه و بدون نیاز به فضای زیادی شروع به ورزش کنید.

فواید دستگاه روئینگ :

– روئینگ یک تمرین هوازی عالی به شمار میرود و فواید بسیاری برای سلامت قلب و ریه ها دارد همچنین باعث بالا رفتن استقامت بدن میشود

– میتوانید کل بدن را تمرین دهید و روئینگ جزو معدود دستگاه هایی است که همزمان روی بالاتنه و پایین تنه کار میکند و اکثر عضلات را درگیر میکند

– به دلیل نوع تمرین قدرتی-هوازی روئینگ بهترین دستگاه ورزشی برای چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان میباشد

– همچنین فشاری کمی بر روی مفاصل داشته و ورزش مناسبی برای کسانی که دارای مشکل مفصلی هستند و نیز سالمندان است.

– دستگاه ورزشی روئینگ به شما امکان سوزاندن درصد کالری بیشتر در زمان بسیار کمتری میدهد و در مقایسه با تردمیل و دوچرخه ثابت و اسکی فضایی در درجه بالاتری قرار دارد.

قیمت دستگاه روئینگ :

این دستگاه ورزشی دارای یک صندلی متجرک بر روی یک ریل و یک دسته در قسمت جلوی دستگاه بوده که قسمت های اصلی یک روئینگ هستند. امکانات دیگر این دستگاه میتوان به صفحه نمابش آن اشاره کرد. قیمت دستگاه ورزشی روئینگ با توجه به کیفیت ساخت و امکاناتی که در اختیارتان میگذارد متفاوت است. روئینگ خانگی بهترین انتخاب برای تمرین در خانه میباشد. همچنین روئینگ باشگاهی یکی از پرکاربر ترین وسایل ورزشی در باشگاه های میباشد و در رشته های ورزشی مختلف مورد استفاده قرار میگیرد مانند کراس فیت.