گارانتی محصولات

اگر از تاریخ گارانتی کالایی که خریده‌‏ام، مدتی گذشته باشد، دوره گارانتی آن کالا چگونه محاسبه می‌شود؟

طی قرارداد بین دلوکس کالا و تامین کنندگان، تاریخ شروع گارانتی بیشتر کالاها، بر اساس تاریخ فاکتور فروش دلوکس کالا محاسبه می‌شود و تاریخ مندرج در برگه گارانتی به تنهایی معیار اعتبار گارانتی نیست. بنابراین اگر کالایی را دریافت کردید که مدتی از تاریخ شروع گارانتی آن گذشته بود جای نگرانی نبوده و با ارائه فاکتور فروش خود می‌توانید از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایید.

گارانتی کالاها شامل چه مواردی می‏‌شود؟ برای دریافت خدمات گارانتی چکار باید بکنم؟

به خاطر این که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با خود شرکت‌های گارانتی کننده تماس بگیرید که البته به طور معمول شماره آن بر روی برگه کارانتی مخصوص به هر شرکت نوشته شده است ,در غیر این صورت برای دریافت شماره تماس با فروشگاه دلوکس کالا تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش

اگر کالای ارسال شده با آنچه سفارش داده‌‏ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

سریعا بعد از دریافت کالا از طریق شماره تماس یا ارسال پیام در شماره واتساپ با پشتیبانی فروش تماس حاصل نمایید.

اگر کالای که خریداری کرده‌‏ام، ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

سریعا بعد از دریافت کالا از طریق شماره تماس یا ارسال پیام در شماره واتساپ با پشتیبانی فروش تماس حاصل نمایید.

نکات مهم :

توجه داشته باشید اگر از طرف شرکت تامین کننده برگه گارانتی جداگانه در نظر گرفته نشده باشد فاکتور دریافتی شما از فروشگاه حکم گارانتی را داشته و بر حسب مشخصات و زمان خرید در فاکتور گارانتی و خدمات محاسبه میگردد، همچنین مدت زمان گارانتی و خدمات هر محصول در صفحه مربوط به آن محصول در سایت نیز درج شده است.

در صورتی که سفارش دریافتی شما دارای ایراد فنی یا مشکل باشد در وحله اول اقدام به تعویض یا تعمیر قطعه از سمت شرکت تامین کننده خواهد شد و در صورتی که به تشخیص تامین کننده و فروشگاه این امر امکان پذیر نباشد، دستگاه مربوط به کلی تعویض خواهد شد، همچنین اگر دستگاه سالم و جایگزین، موجود نباشد وجه سفارش عودت داده و سفارش کنسل میشود.

فروشگاه دلوکس کالا در قبال انتخاب اشتباه و سفارش کالای اشتباهی از سمت مشتری هیچ مسئولیتی نخواهد داشت و مرجوع و تعویض امکان پذیر نیست، لطفا قبل از ثبت سفارش حتما توضیحات را به دقت مطالعه کرده و در صورت داشتن سوال با پشتیبانی فروش تماس حاصل نمایید.