خانه / فروشگاه / ورزش و تفریح / اسکوتر هوشمند

در حال نمایش 14 نتیجه

اسکوتر هوشمند

خرید اسکوتر هوشمند و برقی | انواع هاوربرد دسته دار | بهترین قیمت فروش

چگونه بهترین اسکوتر هوشمند را انتخاب کنیم ؟

وقت آن است که بحث کنیم که چه چیزی باعث می شود که به درستی محصولی مناسب را انتخاب کنیم. در اینجا لیستی از موارد مهم وجود دارد که باید قبل از خرید اسکوتر هوشمند در نظر گرفت:

سرعت بالا

بیشتر مدل های هاوربرد دامنه سرعت مشابهی را ارائه می دهند. این می تواند بین 2 تا حدود 10 مایل در ساعت باشد. برخی از مدل ها دارای ظرفیتی تا 12 مایل در ساعت باشند.

سرعت بالا می تواند یک نگرانی بزرگ باشد، به ویژه برای مدل های مخصوص کودکان. هاوربرد های مخصوص کودکان دارای دامنه سرعت پایین هستند، همچنین لازم است همیشه امنیت را با داشتن کلاه ایمنی، زانو بند و آرنج بند حفظ کنید.

نرخ استفاده از اسکوتر هوشمند

در حالی که نرخ استفاده (مدت زمان استفاده بسته به اندازه شارژ دستگاه) می تواند یک عنصر سخت برای اندازه گیری باشد، هنوز بخش مهمی از روند تصمیم گیری شماست. چندین عامل برای تعیین این نرخ وجود دارد:

  • زمین
  • شیب
  • سرعت
  • وزن کاربر

عمر باتری

همانند سرعت و نرخ استفاده، عمر باتری می تواند بر اساس شرایطی متفاوت نوسان دارد. در حالی که اکثر تولید کنندگان به شما پیشنهاد می دهند که باتری چه مدت طول بکشد، این به طور معمول بهترین سناریو است.

برخی از اسکوتر برقی ها قادر به استفاده تا 4 ساعت در حالت شارژ در شرایط ایده آل هستند. دیگران تنها 60 دقیقه آن را انجام می دهند. اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما با یک باتری لیتیوم یون با UL مجهز شده است، این نوع باتری نیز بسیار امن نیز است.

راحتی در استفاده از اسکوتر هوشمند

هنگام انتخاب مدل مورد نظرتان، به یاد داشته باشید که استفاده از دستگاه برایتان راحت باشد. در این مورد، سن و سطح مهارت کاربر مهم است. اگر برای یک مبتدی خریداری می کنید، ممکن است بخواهید مدلی را انتخاب کنید رابطه کاربردی ساده تر داشته باشد. اگر مدل انتخابی برای فردی بزرگسال است، لازم است ویژگی های دستگاه کاربرپسند باشند.

اندازه چرخ ها

به احتمال زیاد اندازه چرخ ها به: 5 اینچ، 8 اینچ و 10 اینچی تقسیم می شوند. چرخ کوچکتر برای حمل کردن آسان تر هستند، این به این دلیل است که بُرد نیز سبک تر خواهد بود. چرخ های کوچک فقط در سطوح گسترده، تخت و صاف به خوبی عمل می کنند.

در اینجا به یک راهنما در مورد اندازه تایر می پردازیم:

چرخ های 5 اینچی: عالی برای تحرک بیشتر. این اندازه بهترین استفاده در سطوح تخت و صاف را دارد. وزن این دستگاه معمولا کم و حمل آن آسان است.

چرخ های 8 اینچی: سازگاری بین اندازه کوچکتر و بزرگتر را دارد.

چرخ های 10 اینچی: به عنوان یک وسیله حمل و نقل عمومی در نظر گفته می شود. این اندازه بهترین استفاده در هر سطح یا نوع زمینی را دارد، اما وزن آن بیشتر است و قابلیت حمل را ندارد.
کیفیت

بهترین راه برای دریافت اینکه کدام اسکوتر کیفیت بالایی دارد، از طریق بررسی اطلاعات محصول همچنین شناسایی ویژگی ها و مشخصات، در کنار کشور سازنده و برند نیز مهم است.

ظرفیت وزن تحملی اسکوتر

محدودیت های وزن تحملی دستگاه را در نظر بگیرید. انتخاب درست به استفاده صحیح از اسکوتر هوشمند منجر می شود. اگر وزن شما بیش از وزن تحملی دستگاه باشد، سرعت و عملکردی که از آن انتظار دارید را مشاهده نخواهید کرد. توصیه می شود که مدلی را انتخاب کنید که وزن تحملی بیشتری نسبت به وزن شما داشته باشد.بیشتر بودن وزن فرد نیز ممکن است باعث به خطر افتادن ایمنی او شود.

وزن دستگاه

اگر بخواهید قابلیت حمل را داشته باشید، این عامل مهم خواهد بود. هاوربرد ها در وزن های گوناگون بسته به متریال مورد استفاده برای ساخت آنها و اندازه های لاستیک ساخته شده اند.

ویژگی های منحصر به فرد

مدل هایی را که دارای اتصال بلوتوث هستند را پیدا کنید تا به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.شما همچنین می توانید ویژگی هایی مانند دو موتور مستقیم درایو پیدا کنید که یکی از موتورها قدرتمند تر است. همچنین برخی از مدل ها دارای قفل ایمنی نیز هستند، یعنی زمانی که دستگاه خود را ترک می کنید، هاورد برای عدم دستبرد قفل می شود.

حدود قیمت اسکوتر هوشمند

درست مثل بسیاری از ملاحظات دیگر در زمان خرید، محدوده قیمت را در نظر بگیرید. به نظر می رسد دشوار است که این تفاوت را درک کنید چرا که به نظر می رسد اکثر اسکوتر برقی ها دارای همان ویژگی های مشابه هستند.

متریال با کیفیت بالا و دوام بر میزان قیمت افزوده می شود. شما همچنین می توانید مدل هایی را پیدا کنید که دارای یک قاب قوی تر هستند یا برای کاربران با وزن سنگین تر طراحی شده اند، این ها گران تر خواهند بود. هر ویژگی خاصی که بر روی دستگاه تعبیه شده است می تواند بر قیمت موثر باشد.

ارزیابی مقدار بودجه و تعیین اینکه چه ویژگی هایی برای شما ضروری است، امری مهم در خرید اسکوتر هوشمند است.

زمان شارژ

در حالی که باتری ها عامل مهمی در انتخاب یک اسکوتر برقی هستند، زمان شارژ نیز باید در نظر گرفته شود. این در نهایت تعیین می کند که چه مدت وسیله شما کار خواهد کرد. در حالی که باتری های بزرگتر می توانند وزن اضافی را به دستگاه اضافه کند، ولی می توانند عمر طولانی تری داشته باشند. یکی از معایب آنها در این است که زمان زیادی طول می کشد تا شارژ شوند.

برای مشاهده سگوی و ناین بات اینجا کلیک کنید