تست قند خون

دستگاه تست قند خون | بهترین لیست قیمت تست قند خون | دقیق ترین مدل های موجود

مزایای استفاده از دستگاه تست قند خون شامل کاهش میزان وقوع و سختی عوارض طولانی مدت از هیپرگلیسمی و نیز کاهش عوارض کوتاه مدت و احتمالی تهدید کننده زندگی هیپوگلیسمی است.

مقدار کمی از خون که به وسیله سوراخ کردن پوست به دست می آید روی یک نوار تست یکبار مصرف قرار می گیرد تا مقدار قند خون را محاسبه کند. اندازه گلوکز خون پس از آن سطح در واحد mg / dl یا mmol / l نشان داده می شود.

انواع دستگاه تست قندخون :

انواع مختلفی از این دستگاه ها در حال حاضر در بازار وجود دارند. جدیدتر تکنولوژی ها دارای ویژگی های متفاوتی در وزن، ابعاد و بازه قیمتی هستند.

چندین نوع از این دستگاه ها وجود دارد که معمولا شما آنها را وبسایت های فروشگاهی مشاهده می کنید. انواع گلوکز خون در انواع مارک ها و مدل ها موجود هستند.

آخرین دستگاه گلوکز خون در «نسخه مچ دست» برای بررسی مقدار قند از طریق مایع زیر پوست ساخته شده است. بدون درد است و نتایج را سریع بیان می کند.

راهنمای خرید تست قند خون :

تفاوت بین مدل هایی وجود دارد که ممکن است به شما در تصمیم گیری در مورد خرید بهترین تست قند خون کمک کند.

چندگانه بودن: شما می توانید دستگاه سوزن آن را نه تنها در انگشت، بلکه بر روی بازو، ساعد، ران و یا هر قسمت گوشتی بدن خود استفاده کنید.

مقدار کمی از خون مورد نیاز: مهم است که دستگاه بدن را بیش از اندازه سوراخ نکند و بتواند با مقدار کمی خون بر روی نوار تست نتیجه دقیق را نشان دهد.

نتایج سریع به اندازه پنج ثانیه: اگر قند خون خطرناک باشد، باید سریعا مقدار عددی آن را متوجه شوید.

حافظه ذخیره سازی نتایج بیشتر: بسیاری از این دستگاه دارای حافظه برای ذخیره سازی مقادیر در گذشته هستند.

کوچکتر و قابل حمل: اندازه مانیتور قند خون شما ممکن است مهم باشد، زیرا شما اعداد را بر روی آن مشاهده کنید. اندازه کوچک و قابل حمل بودن هم باعث می شود بتوان از آن در محیط های گوناگون استفاده کرد.

استفاده آسان: شما همیشه نمی توانید قند خون را در شرایط ایده آل بررسی کنید، مهم است که نوع طراحی مدل و نوارهای آن را در نظر بگیرید که استفاده آن برای همگان راحت باشد.

با نرم افزار همراه باشید: اکثر مانیتورهای تست قند می توانند نتایج را در حافظه خود ذخیره کنند، بعضی دستگاه ها با کامپیوتر و موبایل نیز همگام سازی می شوند.

خانه / فروشگاه / پزشکی و سلامت / تست قند خون

در حال نمایش 8 نتیجه