نمایش دادن همه 11 نتیجه

تصفیه هوا

خرید دستگاه تصفیه هوا | بهترین قیمت فروش | انواع برند های معتبر | خانگی و اداری

امروزه یکی از مهم ترین مسائلی که در ایران مردم با آن روبرو هستند، آلودگی هوا میباشد، این مشکل میتواند سلامت بسیاری از افزاد را به خطر انداخته و همچنین برای بیماران زمینه ای بسیار خطرناک تر میباشد، از این رو خرید دستگاه تصفیه هوا (Air Purifier) یکی از مهم ترین خرید ها برای خانه میباشد.

تصفیه هوا چگونه کار میکند:

این دستگاه با استفاده از سیستم مکش هوای محیط را به درون دستگاه کشیده و با استفاده از فیلتر هایی که داخل آن موجود است هوا را پاک و سالم خارج میکند.

به طور کلی دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا دارای چندین فیلتر هستند و از طریق آن‌ها گرد و غبار هوای محیط را جذب و هوای پاک تولید می‌کنند.

دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا برای افرادی که مشکل ریوی، بیماری آسم و بیماری‌های قلبی دارند و در شهرهای آلوده و صنعتی مانند تهران زندگی می‌کنند بسیار مناسب هستند. با یک‌بار هزینه و خرید یکی از آن‌ها می‌توان همیشه هوایی پاک در خانه داشت و سلامتی خود را حفظ کرد.

انواع دستگاه تصفیه هوا :

این کالا دارای انواع متفاوت بوده و برای محیط های مختلف به صورت متفاوت طراحی میشود، همچنین امکانات و قدرت دستگاه ها نیز متفاوت خواهد بود، بهتر اس قبل از خرید نیاز های خود از این دستگاه را بررسی کنید که خریدی نامناسب و اشتباه انجام ندهید.

قیمت تصفیه هوا :

قیمت این محصول بسته به قدرت و پوشش دهی محیط متفاوت است، به عنوان مثال دستگاهی با پوشش دهی تا 150 متر قیمت بالاتری نسبت به کالایی با پوشش دهی 50 متر میباشد و این فاکتور اصلی میباشد.

همچنین دستگاه هایی با فیلتر های بروز تر و بیشتر دارای قیمت های بالاتری خواهند بود، باید اضافه کرد که برند های معتبر و قدیمی معمولا دستگاه های با کیفیت تر و قیمت بالاتری را ارائه میدهند.

بهترین نوع فیلتر در این دستگاه ها فیلتر موسوم به HEPA است که تا 99.97% از ذرات آلوده هوا را پاک می کند.

خرید دستگاه تصفیه هوا :

در زمان خرید بسته به فضای پوشش دهی خانه خود، دستگاهی خریداری کنید که نیاز فضای شما را پاسخ گو باشد، اگر می خواهید از تصفیه کننده هوا تنها در اتاق های خواب استفاده کنید، دستگاهی خریداری کنید که بتواند این فضاها را پوشش دهی کند.

همچنین اگر برای فضاهای باز تر مثل حال و متراژ های بالاتر مورد نیاز است از دستگاه های قوی تر خرید کنید که کار تصفیه ی هوای محیط به سهولت و بدون فشار به دستگاه انجام شود.

انواع دستگاه های تصفیه هوا برای محیط های خانگی و اداری و خودرو از فروشگاه دلوکس کالا قابل خرید میباشد.