نمایش دادن همه 18 نتیجه

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 BBL

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 Gold Ding

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 QUEEN

میز اسنوکر ایرانی بوفالو بیلیارد1 Billiard1

میز اسنوکر ایرانی منارچ بیلیارد1 Billiard1

میز بیلیارد اسنوکر بیلیارد1 Billiard1 Tournoment

میز بیلیارد ایت بال Ferdos Sport KH13

میز بیلیارد ایت بال Ferdos Sport KH16

میز بیلیارد ایت بال Ferdos Sport KH20

میز بیلیارد ایرانی بوفالو بیلیارد1 Billiard1

میز بیلیارد ایرانی بیرمنگام بیلیارد1 Billiard1

میز بیلیارد ایرانی بیلیارد1 Billiard1 RILEY

میز بیلیارد ایرانی منارچ بیلیارد1 Billiard1

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 B-101

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 B.L.P-009

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 B.L.P-016

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 BLP Tornomant

میز بیلیارد بیلیارد1 Billiard1 STAR DRAGON

میز بیلیارد

فروش میز بیلیارد | خرید میز بیلیارد خانگی و باشگاهی حرفه ای | بهترین قیمت

خرید میز بیلیارد :

بیلیارد یکی از مهیج ترین و جذاب ترین ورزش های جهان محسوب می شود که طرفداران بی شماری دارد. افراد زیادی این ورزش را برای گذران وقت و سرگرمی و عده ای دیگر آن را به صورت حرفه ای انجام می دهند. اگر شما جز دسته دوم قرار می گیرید و حتی به فکر خرید میز بیلیارد هستید تا بتوانید در زمان دلخواه خود با دوستانتان یا به تنهایی به بازی مورد علاقه تان بپردازید، مطمئنا به یک راهنمای خرید کاملی نیاز خواهید داشت تا با آگاهی و اطمینان بیشتری محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. ما این راهنما را در اختیارتان قرار می دهیم.

ابعاد میز Billiard :

میزهای بیلیارد ابعاد و اندازه های مختلفی دارند که شما می توانید با توجه به فضای مورد نظرتان، ابعاد مناسبی را خریداری کنید. برای انتخاب اندازه استاندارد میز بیلیارد قانون مشخصی وجود ندارد اما به طور کلی میزهای 8 فوت را به عنوان اندازه استاندارد در نظر می گیرند.

جنس:

تولیدکنندگان میزهای Billiard معمولا از چوب راش برای ساخت میز استفاده می کنند البته برخی از آن ها ممکن است برای این کار از mdf نیز استفاده کنند. نکته مهم این است که سطح میز کاملا صاف و با سطح افق موازی بوده و از استحکام کافی نیز برخوردار باشد.

سنگ:

این قسمت در واقع همان سطح یا زمین بازی بیلیارد است. جنس و ضخامت سنگ به کار رفته از عوامل مهمی ست که باید به آن توجه کنید؛ هر چه کیفیت سنگ استفاده شده بیشتر باشد، بازی با راحتی و کیفیت بهتری انجام می شود.

پارچه:

همان طور که می دانید بیلیارد بر روی یک میز مستطیلی شکل که با پارچه سبز رنگ پوشیده شده است انجام می شود. شاید فکر کنید این پارچه تنها برای پوشاندن زمین بازی یا همان سنگ میزبیلیارد استفاده می شود اما این طور نیست. پارچه میز Billiard در کیفیت بازی بسیار تاثیرگذار است بنابراین باید جنس آن ضخیم و بسیار مقاوم باشد. برای این کار معمولا از ماهوت استفاده می کنند.

قیمت میز بیلیارد :

میزهای بیلیارد اندازه های مختلف و ویژگی های متفاوتی مانند جنس چوب – سنگ – پارچه و.. دارند. شما می توانید با توجه به بودجه و فضای مورد نظرتان مدل مناسبی را خریداری کنید.