نمایش 1–20 از 49 نتیجه

ماساژور کتف و گردن غلتک دار دنومد DenoMed

قیمت اصلی 2,300,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,900,000 تومان است.

ماساژور گردن و شانه

فروش ماساژور گردن و شانه در برند های متنوع با بهترین کیفیت مشاوره خرید و ارسال رایگان به سراسر ایران

استفاده از دستگاه ماساژور گردن و شانه برای قسمت هایی از بدن مانند کتف، گردن و شانه که در کار روزانه فشار زیادی به آن‌ها وارد می شود، می تواند در رفع خستگی کمک شایانی نماید.

گردن و شانه ها از پر مشکلی ترین نقاط بدن هستند و اغلب مردم از ماساژ این نقاط لذت میبرند از فواید ماساژ گردن و شانه 1- ریلکس شدن عضلات گردن 2- تسکین گردن درد و درد های ناحیه ای شانه 3- تحریک جریان خون 4- کاهش استرس و تنش

استفاده از یک ماساژور گردن و شانه باعث کاهش انواع استرس مانند استرس های شغلی و استرس های روزمره می شود. همچنین باعث کاهش افسردگی و اضطراب می گردد. ماساژ درمانی باعث بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن و باعث سوزاندن چربی های زائد و کاهش وزن و رفع چین و چروک و تحریک جریان خون می شود.

نکات مهم هنگام خرید ماساژور گردن ؟

این ماساژورهای برقی دارای غلتک هایی چرخان هستند که مسئولیت ماساژ بافت های عمیق و سطحی نواحی گردن و شانه را بر عهده دارند.

همچنین برخی از مدل ها دارای سیستم گرما دهی نیز است، به این معنا که ماساژ و گرما تواما انجام می شود.

ماساژورهای گردن همگی دارای دسته نگهدارنده در زمان استفاده هستند که معمولا بر روی خود از کنترل پنل لمسی برای انجام تنظیمات گوناگون پشتیبانی می کنند.

از ماساژور گردن شانه در کجا می توان استفاده کرد؟

این دستگاه ها کاملا قابل حمل هستند و می توان از آنها در خانه، محل کار و در داخل ماشین شخصی نیز استفاده کرد. ماساژورهایی که قابلیت جابجایی دارند، شارژی هستند. آنها این امکان را می دهند که کاربر حتی در فضای باز در پارک هم بتواند از دستگاه بهره ببرد.

مدت زمان استفاده از ماساژور را به زیر 20 دقیقه محدود کنید، زیرا افزایش مدت زمان باعث ایجاد کبودی می شود.

چرا ماساژور گردن و شانه خریدی مفید است؟

گردن شما شامل دو شریان مهم است که خون را به مغز می رساند. بنابراین وقتی گردنتان ماساژ داده می شود، جریان خون به مغز افزایش می یابد.

هنگامی که این عمل جریان خون را افزایش می دهد، وضوح ذهنی بیشتری و استرس کمتری خواهید داشت و خواهید فهمید که وضعیت بدنتان بهبود یافته است. این منجر به بهبود خلق و خو (اخلاق خوب و خوش رویی) و حتی هضم بهتر غذا نیز می شود.

اگر شما به دنبال انتخاب یک ماساژور مخصوص گردن به مانند: دیگر ماساژورها هستید، مطمئنا فواید آن را خواهید دانست. این ماساژورها باعث کاهش درد در عضلات گردن می شوند به بازیابی انرژی در بدن کمک می کنند.

افرادی که دچار حوادث مرتبط با تصادف خودرو بوده اند، باید در مورد خرید ماساژور گردن شانه فکر کنند؛ چرا که شایع ترین آسیب ناشی از تصادف ماشین است.