نمایش دادن همه 30 نتیجه

ترمومتر تفنگی کالیبره دار زنیت مد Zenithmed IT-122

1,300,000 تومان

ترمومتر زنیت مد Zenithmed MT502

140,000 تومان

ترمومتر دیجیتالی غیرتماسی Zenithmed BBLove

950,000 تومان

ترمومتر لیزری زنیت مد Zenithmed 11016

1,100,000 تومان

تب سنج دیجیتالی امسیگ Emsig CT98

2,208,000 تومان

تب سنج دیجیتالی امسیگ Emsig CT96

2,650,000 تومان

تب سنج دیجیتالی امسیگ Emsig CT95

2,650,000 تومان

تب سنج گوش و پیشانی بریسک Brisk PG-IRT1603

1,320,000 تومان

تب سنج دیجیتالی پیشانی بیورر Beurer FT90

1,860,000 تومان

ترمومتر داخل گوش امرن Omron Gental-Temp-520

1,606,000 تومان

دماسنج دیجیتال امرن Omron GENTEL-TEMP-720

2,284,000 تومان

دماسنج دیجیتال بی ول BWell WF-5000

1,452,000 تومان

ترمومتر انعطاف پذیر زنیت مد Flexible MT509

135,000 تومان

ترمومتر دیجیتالی QQZM TF-600

برای قیمت تماس بگیرید

ترمومتر دیجیتالی کالی مد Cali Medi DT-8836M

برای قیمت تماس بگیرید

ترمومتر دیجیتالی ولکس Wellex NT-7

2,400,000 تومان

دماسنج و رطوبت سنج بیورر Beurer HM16

576,000 تومان

تب سنج دیجیتالی بیورر Beurer FT65

دماسنج دیجیتال بی ول BWell WF-1000

ترمومتر لیزری زنیت مد Zenithmed 4076

ترمومتر لیزری زنیت مد Zenithmed 11018

تب سنج دیجیتالی مدیسانا Medisana FTC

تب سنج دیجیتالی مدیسانا Medisana TM700

تب سنج دیجیتالی امسیگ EmsiG CT30

تب سنج دیجیتالی امسیگ Emsig CT50

تب سنج دیجیتالی آزمد AZMED AZ FT3010

تب سنج دیجیتالی بیورر Beurer FT09

تب سنج دیجیتالی بیورر Beurer FT15/1

تب سنج دیجیتالی کودک بیورر Beurer BY11

تب سنج دیجیتالی هایتک Hi-tec KFT22

تب سنج

دستگاه تب سنج | ترمومتر دیجیتالی | تب سنج گوشی – پیشانی – دهانی | بهترین قیمت فروش

مدل های مختلفی از تب سنج ها در بازار موجود هستند، قبل از اینکه بدانید کدام یک مناسب نیازهای شما است، باید ویژگی های آنها را در نظر بگیرید. با این حال، این راهنما به شما در خرید مدل مناسب کمک شایانی خواهد کرد.

انواع تب سنج :

دیجیتالی: شما می توانید سریعترین و دقیق ترین نتایج را با یک مدل ترمومتر دیجیتالی دریافت کنید. آنها در اشکال و اندازه های مختلف قابل دسترسی هستند و به راحتی در داروخانه ها و فروشگاه اینترنتی قابل خریداری هستند. فقط قبل از استفاده، دستورالعمل های مرتبط با دستگاه را بخوانید تا بتوانید دقیق ترین نتایج را بدست آورید. یک سنسور در انتهای این مدل قرار دارد که در حین تماس با بدن فرد، مقدار تب او را اندازه گیری می کند. شما می توانید از این مدل های پیشرفته در 3 روش مختلف استفاده کنید:

دهانی : بهترین راه برای تشخیص دمای بدن بزرگسالان

گوشی : این نوع، دما بدن را از درون گوش اندازه گیری می کنید. اطمینان حاصل کنید که دستگاه را در مسیر صحیح (در داخل گوش) برای بهترین نتایج قرار می دهید. برای نوزادان و کودکان مناسب نیستند، به ویژه احتمال اینکه برای نوزادان زیر 3 ماه، نتایج اشتباه را نشان دهد زیاد است. اما برای کودکان و بزرگسالان می تواند مناسب باشد.

پیشانی : علاوه بر این برای اندازه گیری دما نیز استفاده می شود، اما ممکن است به عنوان ترمومتر پیشرفته قابل اعتماد نباشد. ترمومتر پیشانی را همانگونه که از نامش هویداست، بر پیشانی قرار می دهند و مقدار دما را اندازه گیری می کنند. آنها برای بزرگسالان مناسب تر است.

نکته : در زمان استفاده از تب سنج، لازم است ملاحضات بهداشتی و سلامتی را به طور دقیق در نظر بگیرید. مدل های مقعدی را به عنوان یک دستگاه دهانی استفاده نکنید. همچنین لازم است در هر بار استفاده آنها به خوبی تمیز و استرلیزه کنید.

قبل از خرید تب سنج باید چه مواردی را در نظر گرفت :

– دقت: این مهم ترین عامل برای خرید یک دستگاه با کیفیت است. هنگامی که شما در تلاش برای شناسایی این محصولات مراقب پزشکی هستند، باید بدانید که مقدار اندازه گیری دقیقه دمای بدن برای جلوگیری از خطرات احتمالی حتی مرگ تا چه اندازه مهم است.

– مناسب بودن: برخی از انواع این دستگاه ها می توانند برای همه سنین استفاده شوند، در حالی که دیگران به طور انحصاری برای بدن نوزادان ساخته شده اند. مهم است که بر حسب استفاده، نوع دستگاه مناسب را پیدا کنید.

– فارنهایت یا سلسیوس: با کدام واحد مایل به اندازه گیری دما هستید؟ اطمینان حاصل کنید که محصول انتخابی شما، قرائت صحیح در واحد فارنهایت یا سلسیوس را نشان دهد.

– سرعت: اگر شما دستگاهی برای نوزاد خود هستید، باید به خاطر داشته باشید که آنها تحمل مریضی را ندارند. یکی را انتخاب کنید که نتایج دقیق را در چند ثانیه به شما نشان دهد. این مورد به کیفیت، برند و کشور سازنده تب سنج مورد نظر شما بر می گردد. بهرتین برندها دارای کیفیت بالا و در حین اندازه گیری های دقیق هستند.

– صفحه نمایش و نور پس زمینه: مدل هایی که دارای صفحه نمایش با نور پس زمینه هستند بیشتر منسب هستند، زیرا آنها می توانند در طول شب و در فضای تاریک نیز قابل استفاده باشند. به خصوص اگر شما فرزندی کوچک داشته باشید، یک دماسنج که دارای صفحه نمایش با نور پس زمینه روشن است، زندگی را برای شما ساده تر می کند.

کدام مدل را بخریم؟

انتخاب نوع مناسب دما سنج به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد، با این حال اگر به دنبال محصولاتی با کیفیت هستید، برندهای زیر در نوع خود بهترین هستند:

  • بیورر – تحت لیسانس آلمان
  • امسیگ – تحت لیسانس آلمان
  • رز مکث – تحت لیسانس سوییس
  • مایکرولایف – تحت لیسانس سوییس