نمایش 1–8 از 31 نتیجه

ترازو

ترازو وزن کشی|بهترین قیمت فروش ترازوهای تشخیصی – آشپزخانه – دیجیتال – عقربه ای

اگر شما تصمیم به کاهش وزن گرفته اید و از ورزش و رژیم غذایی خاصی پیروی می کنید، احتمالا برای آگاهی از میزان افزایش یا کاهش وزن تان از ترازو استفاده می کنید یا شاید قصد خرید یکی از آن ها را دارید.

انواع ترازو :

مکانیکی یا عقربه ای :

این نوع ترازوها بیشتر توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گیرند، سنگین وزن هستند و قابلیت حمل کمتری دارند. نسبت به انواع دیگر ترازوها از دقت کمتری برخوردار هستند.

دیجیتال ساده :

از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین مدل های ترازو وزن کشی به حساب می آیند که وزن را به صورت عددی و دیجیتالی نشان میدهند و در مدل های متفاوت و درجه دقت های مختلفی در بازار موجود هستند.

دیجیتال تشخیصی :

ترازو دیجیتال از بهترین نوع این محصولات به شمار می آیند؛ علاوه بر وزن اطلاعات دیگری مانند ضربان قلب و میزان توده چربی و لاغری فرد را نیز نشان می دهند. بادوام و سبک وزن هستند و دقت بالایی در اندازه گیری دارند.

آشپزخانه :

ترازوهای آشپزخانه انواع مختلفی دارند که همه آن ها از دقت کافی در اندازه گیری برخوردار هستند. با این ترازو می توانید وزن تمام مواد غذایی را اندازه بگیرید. اگر از رژیم غذایی خاصی پیروی می کنید این مدل ترازو انتخاب ایده آلی خواهد بود.

راهنمای خرید ترازو :

پیش از خرید ترازو هدف تان را مشخص کنید. اگر در حال رژیم هستید به ترازویی احتیاج خواهید داشت که با دقت بالایی وزن تان را اندازه گیری کند و اطلاعات کاملی را از مقدار کاهش یا افزایش وزن در اختیارتان قرار دهد؛ در این شرایط ترازوهای دیجیتال تشخیصی انتخاب مناسب تری هستند.

به جنس نیز دقت داشته باشید. ترازوهای شیشه ای و فلزی گزینه های بهتری هستند چون دوام و کیفیت بالایی دارند و به راحتی آسیب نمی بینند. ترازوهای پلاستیکی در محیط های مرطوب مانند حمام قابل استفاده هستند اما احتمال آسیب یا خراش افتادن بر روی آن ها وجود دارد و معمولا حد تحمل وزن این ترازوها پایین است.

طول عمر باتری ترازو یکی دیگر از فاکتورهایی مهمی است که پیش از خرید باید در نظر بگیرید. پیشنهاد ما استفاده از ترازوهایی است که با باتری لیتیومی کار می کنند چون طول عمر بالایی دارند و برای سالیان طولانی قابل استفاده هستند.