عصا

فروش عصای طبی و پزشکی | مناسب برای سالمندان و مشکل حرکتی | بهترین قیمت

انواع عصا :

دستی: این مدل ها به حفظ تعادل هنگام راه رفتن کمک به سزایی می کنند. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که مدل های دستی معمولا دوام بالایی نداشته و ممکن است برای همه افراد با هر وزنی مناسب نباشد.

پایه دار: عصاهای پایه دار تحمل وزن و دوام بالایی دارند و برای افرادی که راه رفتن برایشان سخت است انتخاب مناسبی محسوب می شود. این عصا در دو نوع سه پایه و چهارپایه دار وجود دارند.

زیربغل: افرادی که از ناحیه پا دچار مشکل هستند این مدل برایشان گزینه بهتری خواهد بود البته سالمندان نیز می توانند از آن استفاده کنند. از جمله مزیت های عصاهای زیر بغل این است که فشار کمتری به مچ دست وارد می شود.

عصای تاشو: این مدل مانند عصاهای دستی است با این تفاوت که به راحتی جمع می شوند. از عصاهای تاشو می توان در هر مکانی استفاده کرد چون در کیف دستی هم جا می شوند.

عصا صندلی تاشو: یک عصا منحصر به فرد! اگر شما در هنگام راه رفتن دچار ضعف و سرگیجه می شوید این مدل را انتخاب کنید. این مدل علاوه بر کاربرد یکسانی که مانند سایر عصاها دارد، می تواند به یک صندلی نیز تبدیل شود، فقط کافی است عصا را باز کرده و بر روی صندلی آن بنشینید.

جنس عصا :

عصا در جنس های مختلفی وجود دارند که آلمینیومی و استیل از بهترین آن هاست؛ به این خاطر که دوام و استحکام بیشتری دارد و در نتیجه با اطمینان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید و نکته مهم تر اینکه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند که این مورد یکی از عوامل و فاکتورهای مهم به هنگام خرید عصا مناسب است.

عصاهای چوبی بیشتر جهت زیبایی و مد استفاده می شود البته محکم و با دوام هستند اما نمی توان ارتفاع آن را تنظیم کرد.

در حال نمایش 8 نتیجه