در حال نمایش 10 نتیجه

تشک مواج

تشک مواج|انواع مدل های سلولی خانگی و بیمارستانی بیمار|بهترین قیمت فروش|

تشک مواج چیست؟

تشک مواج یا تشک ضد زخم بستر، از یک تشک ساخته شده از پی وی سی با کیفیت و یک پمپ هوای کم صدا تشکیل می شود. این محصول بعد از تحقیقاتی جامع در این رابطه ساخته شده است و بسته به نیاز شما در چندین مدل با قابلیت های خاصی ارائه شده است. تشک هایی با چنین سیستمی برای جلوگیری از بروز و توسعه زخم بستر بسیار کاربردی هستند. این محصولات انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توانیم به تشک سلولی و تشک تخم مرغی یا ساده اشاره کنیم.

تشک مواج سلولی :

گونه ای از این محصولات که از کیفیت ساخت بالاتری بهره می برند و برای بیمارانی با طول درمان بیشتر کاربرد دارند را تشک های مواج سلولی نامیده اند. ساختار این محصولات از سلول های جداگانه هوا که در کنار هم قرار گرفته اند تشکیل می شود. این سلول ها قابلیت جدایی از تشک را داشته و در صورت خرابی قابل تعویض و تعمیر نیز هستند. تشک های سلولی تحمل وزن بیشتری را نسبت به مدل ساده داشته و طول عمر آن نیز بالاتر می باشد.

جهت خرید تشکهای مواج باید به چند نکته توجه داشت :

– اگر مدت زمان بستری بیمار زیاد است باید از تشک های مواج ضخم بستر سلولی استفاده کرد و اگر کوتاه باشد از تشک زنبوری استفاده کرد

– اگر بیمار دارای زخم بستر باشد بهتر است از تشک سلولی تخصصی استفاده شود

– وزن بیمارانی که زیاد است نمیتوانند از تشک های ساده یا زنبوری استفاده نمایند و حتما باید از نوع تشک سلولی استفاده شود

– با توجه به هزینه های درمان زخم بستر بهتر است در خرید تشک مناسب برای بیماران صرفه جویی نشود.

قیمت تشک مواج :

قیمت این دستگاه ها بسته به چندین فاکتور متغیر است که چندی از مهم ترین آنها را به شما خواهیم گفت:

– نوع تشک ها که به صورت سلولی یا تخم مرغی ساده باشد

– تعداد سلول های تشک و امکان تعویض و یا تعمیر آنها

– قدرت گردش هوا توسط پمپ مخصوص تشک

– ابعاد و ارتفاع تشک

– تحمل وزن که از مهم ترین نکات میباشد

– جنس ساخته شده تشک

خرید مطمئن و آسان تشک :

فروشگاه اینترنتی دلوکس کالا دارای نمایندگی انواع محصولات تشک مواج و عرضه کننده بهترین لیست قیمت فروش و خرید انواع تشک سلولی، مخصوص بیمارانی است که بی تحرک هستند و یا تحرک کمی دارند. این بی تحرکی در بیمار باعث زخم بستر شده و منجر به آسیبهای جدی و مرگ می شود. تشک های مخصوص مواج به عنوان بهترین راه حل برای جلوگیری از بروز چنین آسیبهایی توصیه اکید می شود.