نمایش 1–8 از 16 نتیجه

استپر

استپر ورزشی|بهترین قیمت فروش استپر خانگی و باشگاهی|خرید انواع استپر لاغری

استپر ورزشی چیست؟

استپر ورزشی ، دستگاه هایی هوازی و قدرتی هستند که شبیه ساز بالا رفتن از پله یا کوه نوردی هستند. آنها انتخابی عالی برای فضای خانه یا باشگاه باشند و می توانند در برگیرنده برنامه های تمرینی جامع در راستای تناسب اندام باشند.

انواع استپر ورزشی :

مینی استپرها : این مدل ها دارای دو پدال هستند که عموما کوچک ترین نوع استپرها معرفی می شوند. مزیت مهم آنها اشغال فضای کم در خانه است. شما می توانید به راحتی بر روی آنها می ایستید و شروع به بالا و پایین رفتن می کنید. این دستگاه ها بازه گسترده ای از عضلات از پاها گرفته تا باسن را پرورش می دهند.

به طور کلی، تفاوت های عمده ای بین صاف بودن پدال ها، ثبات و کیفیت ساخت بین برندهای موجود در بازار وجود دارد. شما همچنین باید بررسی کنید که چگونه مقاومت (سختی در پدال زدن) را می توانید تنظیم کنید. شما می توانید مدل های با دسته (بند مقاومتی) برای ثبات بیشتر در زمان پدال زدن را انتخاب کنید.

استپرهای چرخشی : اینها هم به مانند مدل های مینی کوچک هستند ولی در عملکرد بالا و پایین رفتن، می توان از قابلیت چرخشی بودن پدال ها نیز استفاده کنید. آنها بازه گسترده از عضلات از ران ها گرفته تا باسن را پرورش می دهند. اضافه کردن تمرین های شکم abs به این لیست با داشتن دسته ها یا بندهای مقاومتی و قابلیت پیچش پدال ها میسر می شود. همانطور که قابل تصور است، آنها گزینه ای بسیار محبوب هسند. شما نه تنها بهترین برنامه تمرینی را با اینها خواهید داشت، بلکه بر روی مجموعه ای عضلات کار خواهید کرد!

استپرهای StairMaster : این نوع بهترین عملکرد را در بین انواع دیگر دارد، زیرا دارای تنظیمات گوناگون و قابلیت های بیشتر برای تمرین های هوازی هستند. آنها بیشترین شباهت را به بالارفتن از پله دارند. همچنین گرانتر از دو مدل دیگر هستند.

موارد کلیدی در خرید استپر ورزشی :

هنگامی که شما ایده خرید این تجهیزات هوازی را دارید، مهم است که موارد مختلفی را در نظر بگیرید:

کیفیت : ضروری ترین مورد می تواند بررسی کیفیت و ساختار تولید دستگاه باشد. به طور کلی استپرهای با کیفیت دارای قیمت بیشتری نیز هستند. در زمان خرید به برند و کشور سازند نیز توجه کنید.

اندازه : مدل های Stairmaster بزرگتر از مدل های دیگر هستند و جابجایی آنها سخت است. مهم است که فضای مورد نظر خود را به درستی اندازه گیری کنید و سپس اقدام به خرید کنید به طور کلی نوع مینی می توانند برای محیط خانه عالی باشند.

صفحه نمایش : بسیاری از این تجهیزات دارای صفحه LCD ساده با نمایش اطلاعات (سرعت، نرخ کالری سوزی، تنظیم سطح مقاومت و غیره) را دارند. استفاده از ویژگی های گوناگون می توانند با نمایشگر LCD به راحتی قابل ردیابی باشند.

دستگیره / بند مقاومتی : این بندها به حفظ تعادل و پرورش عضلات بالاتنه، شکم و باسن نیز کمک می کنند. اگر فکر می کنید ممکن است بعدها به این بندها نیاز داشته باشید، لازم در زمان فعلی فکری برای خرید آن کنید.

سر و صدا : مدل های ارزان‌تر استپر ورزشی ، مستعد صدا هستند، اما ایجاد سر و صدا نیز شامل پدال زدن های نیز می شود. توصیه می کنم به دنبال محصولاتی و برندهایی معتبر باشد.