میز پینگ پنگ

خرید میز پینگ پنگ | بهترین قیمت فروش | ارزان ترین و با کیفیت ترین مدل های میز پینگ پنگ |

خرید میز پینگ پنگ مناسب :

ساده ترین راه برای شناسایی اینکه آیا میز پینگ پنگ خوب است، بررسی ضخامت روکش آن است. به طور کلی ضخامت روکش میز از 12 تا 25 میلی متر است.

ضخیم تر = کیفیت بهتر
نازک تر = کیفیت بدتر

شما باید از خرید میزی با ضخامت کم (به عنوان مثال 12 میلی متر) اجتناب کنید. بر روی چنین میزهایی توپ به خوبی حرکت نمی کند و احتمال آسیب نیز زیاد است.

میز ضخامت متوسط ​​(16 تا 19 میلی متر) در واقع می تواند مناسب برای خانه و استفاده های غیره حرفه ای باشد. این میزها برای افراد مبتدی بسیار مناسب است و از قیمت پایین تری نیز برخوردارند.

میز ضخامت بالا (22 تا 25 میلی متر) قطعا بهترین انتخاب هستند. اما قیمت بیشتری از مدل ها با ضخامت کمتر دارند. این میزها برای افراد حرفه ای یا باشگاه های ورزشی و استفاده در سطح مسابقات داخلی و خارجی عالی هستند.

چگونه بهترین میز پینگ پنگ را انتخاب کنید:

* مقدار فضا
* بودجه
* انعطاف پذیری

مقدار فضا: ما احساس می کنیم که برای انتخاب میز مناسب، فضا باید اولین و مهمترین معیارهای شما باشد. ضروری است که نخست فضای داخلی خود را اندازه گیری کنید، اگر برای خانه می خواهید یا فضای باشگاه باید در کنار اندازه میز فضایی به مقدار حداقل 1 متر را به عنوان محدوده فضا برای راحتی کاربر را نیز در نظر بگیرید.

بودجه: مقدار بودجه شما باید مطابق بر نیاز و سطح توانایی ورزشی شما باشد. این میزها دارای طیف گسترده ای از قیمت ها هستند. توصیه می کنیم که فقط یک میزی را با قیمت ای که می توانید پرداخت کنید خریداری کنید.

اگر تنها برای تفریح هر چند وقت یکبار پینگ پنگ بازی می کنید، لازم هزینه ای زیادی خرج میز نکنید، ولی اگر به دنبال این هستید که صورت حرفه ای کار کنید تا در آینده ورزشکاری در سطحی باشگاهی و حتی ملی شوید، میز با کیفیت بالا را خریداری کنید.

اگر شما دارای یک باشگاه ورزشی هستید، به هیچ عنوان نباید بر روی میزهای ارزان و بی کیفیت سرمایه گذاری کنید، زیرا بازه استفاده روزانه از میز بسیار بالاست.

انعطاف پذیری: بررسی مقدار فضای مورد نیاز ممکن است شما را بر این بدارد که میزهایی را خریداری کنید که قابلیت تاشو شودن را داشته باشند. یا توجه به این نکته که بسیاری از انواع میزهای پینگ پنگ دارای چنین قابلیتی هستند. این باعث می شود بعد از اتمام ورزش آن را جمع کرده و در گوشه از فضا قرار دهید، این مورد به ویژه در مدل های خانگی بسیار مناسب است.

بهترین برند میز پینگ پنگ

تعدادی از تولید کننده ها یا برندها در بازار محصولاتی بسیار مناسبی را برای ورزش تنیس روی میز عرضه می کنند. با این حال می توان گفت در ایران بهترین برند کتلر kettler ساخت کشور آلمان است.

قیمت میز پینگ پنگ

قیمت عمدتا تابع کیفیت، کشور سازنده، برند، ویژگی ها، ضخامت روکش و ابعاد میز است. با این حال در گام نخست، نیازهای خود را به خوبی بررسی کنید، سپس با توجه به مقدار بودجه پرداختی، میز مناسب را خریداری کنید.

خانه / فروشگاه / ورزش و تفریح / میز پینگ پنگ

در حال نمایش 31 نتیجه