فوتبال دستی

خرید فوتبال دستی | فوتبال دستی حرفه ای و بزرگ | مدل های تاشو و خانگی | بهترین قیمت فروش

راهنمای خرید فوتبال دستی :

برای خرید فوتبال دستی نخست باید ببینید چه نوعی را می خواهید، مدل های پایه دار یا نشسته. نوع پایه دار برای بازی به صورت ایستاده و نشسته برای بازی به صورت نشسته مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای فضای خانه از از دو مدل استفاده می شود ولی برای باشگاه و مراکز ورزشی و تفریحی تنها از نوع پایه دار می توان بهره برد.

انواع فوتبال دستی :

میز فوتبال دستی ایستاده بزرگ (پایه دار)

این نوع به اسم استاندارد نیز شناخته می شود که دارای اندازه کامل است و طوری طراحی شده است که قبل و بعد از هر بار استفاده در محل باقی می ماند؛ احتمالا محبوب ترین مدل در بین همه فوتبال دستی ها نیز است. مدل ایستاده دارای 8 میله برای استفاده 2 تا 4 نفر به طور همزمان است.

میز فوتبال نشسته کوچک

این مدل اغلب به دلیل کوچک بودن به عنوان مینی فوتبال شناخته می شوند که برای کودکان و افرادی که فضای زیادی در خانه ندارند و حتی می خواهند میز خود را به راحتی جابجا کنند و در محیط های مختلف بهره ببرند، گزینه ای ایده آل است. مدل نشسته دارای 4 میله برای استفاده 2 است.

قیمت فوتبال دستی :

قیمت این تجهیزات معمولا با توجه به کیفیت مواد ساخته شده تعیین می شود.

نئوپان :

اگر از نئوپان ساخته شده باشد، پس دوام آن جای نگرانی دارد. این متریال در طول زمان می تواند خراب شود و در تماس با آب متورم می شود. این متریال برای کودکان و کسانی که به دنبال مدل های ارزان قیمت هستند بسیار مناسب است.

ام دی اف یا چوب:

بیشتر مدل های گران قیمت از کامپوزیت یا چوب ساخته می شوند. با این وجود، همه چوب ها از یک کیفیت واحد برخوردار نیستند. بعضی از آنها در طول زمان می توانند رطوبت زیادی را جذب کنند. ام دی اف نسبت به رطوبت و خرابی مقاوم است. همه مدل های چوبی دارای یک مقدار ضخامت نیستند، در واقع هر چه مقدار ضخامت بیشتر باشد، عملکرد بهتری در زمان استفاده خواهید داشت.

میله های فولادی :

میله های فولادی (میله هایی که شما با آنها بازی می کنید) دارای 3 نوع هستند، توخالی، توپر و تلسکوپی. نوع فولادی توخالی، بالاترین کیفیت را دارند. آنها سبک تر هستند، که به کاربران امکان می دهد با سرعت بیشتری بازی کنند. این برای بازیکنان بسیار باتجربه ایده آل است.

برخی از فوتبال دستی ها دارای میله های فولادی تلسکوپی هستند که از دو قطعه فلز تشکیل شده اند. مزیت این مدل ها در این است که ایمنی بیشتری را به ویژه برای کودکان فراهم می کنند.

چقدر فضا دارید؟

مدل های نشسته و پایه دار هر کدام در اندازه های گوناگون طراحی و ساخته شده اند. مهم است قبل از خرید مقدار فضای موجود خود را به درستی اندازه گیری کنید

خانه / فروشگاه / ورزش و تفریح / فوتبال دستی

نمایش 1–24 از 27 نتیجه