نمایش دادن همه 3 نتیجه

دستگاه EMS Training

خرید دستگاه ورزشی EMS Training | بهترین قیمت فروش دستگاه تمرینی ای ام اس | کیفیت عالی

ای ام اس EMS مخفف تحریک الکتریکی عضله ( Electrical Muscle Stimulation) یا Electromyostimulation است. دستگاه EMS Training که تولید کننده پالس های الکتریکی است به وسیله الکترود به عضلات مد نظر متصل می شود و تعداد و شدت انقباض در ثانیه افزایش می یابد. امروزه از این روش تمرینی جدید برای لاغری – عضله سازی و بازیابی توان بدنی استفاده میشود.

فواید ورزش Ems Training :

این روش معمولا بیشتر توسط افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که تمایل دارند تناسب اندام و فرم بدن خود را به شکلی سریع و موثر بهبود بدهند. برخی از افراد به دلیل مشغله‌های زیاد نمی‌توانند به طور منظم ورزش را دنبال کنند به همین خاطر باید روشی را مورد استفاده قرار دهند که در کمترین زمان نتیجه مثبتی را برایشان رقم بزند.

ورزشکاران می‌توانند از آن به عنوان ابزاری برای ریکاوری بعد از ورزش کردن استفاده کنند. از مزایای دیگر این روش می‌توان به درمان آسیب‌های فیزیکی اشاره کرد که بدون هیچ‌گونه فشار اضافی بر روی تاندون ها و مفاصل اعمال می شود. به این شکل مفاصل بدون هیچ آسیب اضافه ای بازسازی و ترمیم می شوند.

از دیگر فواید ورزش ای ام اس می‌توان به قابلیت از بین بردن سلولیت و ترمیم سلول های سطحی توسط دستگاه ای ام اس اشاره کرد. از طرفی قادر خواهید بود تا به اندام خود فرم دهید و بدن زیباتری داشته باشید. هم چنین به کمک این روش از بین رفتن چربی‌های زائد اندام ها را شاهد خواهید بود. چرا که این روش متابولیسم بدن را بهبود می‌بخشد.

دستگاه ای ام اس چگونه کار میکند :

این تکنیک نیاز به پوشیدن یک دست لباس کامل الکترودی دارد که به یک دستگاه متصل است، این دستگاه موج هایی از امواج الکتریکی از طریق سیم ها و الکترودها به عضلات بدن ارسال می کند. الکترودها روی بزرگترین گروه های عضلانی قرار می گیرند. ضربه های الکتریکی باعث انقباض شدید ماهیچه ای می شوند. طرفداران این تکنیک می گویند که این انقباضات مکرر، همان کار عضلات هنگام تمرینات شدید را انجام می دهد.

ممنوعیت تمرین با روش EMS شامل چه کسانی است؟

از آنجایی که EMS یک ورزش پر فشار است، قبل از شروع اولین جلسه تمرینی می بایست شرح حال از فرد گرفته شود و بیماران بیماری های سوخت و ساز یا عضلانی ( کم کاری تیرویید٬ دیابت و … ) بیماری های خود ایمنی و بیماری های قلبی – عروقی یا تنفسی با اجازه پزشک می بایست تمرینات خود را آغاز کنند.

همچنین تمرینات EMS برای گروه های زیر ممنوع است.

  • صرع یا تشنج
  • ضربان ساز مصنوعی یا ایمپلنت الکتریکی
  • بارداری
  • بیماری های عصبی ام اس٬ پارکینسون
  • بیماری های حاد عفونی٬ باکتریایی و ویروسی
  • هموفیلی شدید
  • سرطان یا تومورهای بدخیم