ماساژ

13 دلیل مهم برای خرید ماساژور پا

13 دلیل مهم برای خرید ماساژور پا

پاها برای ما خیلی کارها را انجام میدهند. ما را به جاهای مختلف میبرند. دویدن صبح و راه رفتنه تا شب ما با کفش های خسته کننده را تحمل میکنند. با وجود همه این ها معمولا ما پاها را به کل فراموش میکنیم! یک ماساژ پا ارامش بخش و درمانی راهی هست که به پاهایمان توجه کنیم البته در حالی که به تمام بدن ما فایده خوهد رسید.

ماساژ پا تقریبا 5000 هزار سال پیش به مصریان باستان و چینی ها برمیگردد. بر اساس این شیوه های باستانی ماساژ رفلکسولوژی معروف تر شده در سال 1913 در امریکا هم معرفی شد.

رفلکسولوژی شامل اعمال فشار به پاها شده تا یک تاثیر فیزیکی در بدن ایجاد کند. محلی که مورد فشار قرار میگیرد بر اساس سیستم و مناطق پیچیده ای از نقاط رفلکسی پا است که با دیگر نقاط بدن در ارتباط است.

یک ماساز پای ساده یا ماساژ رفلکسی میتواند فواید شگغت انگیزی زیادی برای سلامت بدن ما داشته باشد که شامل مواردی است که در زیر اشاره شده :

1- ارامش و رفع استرس ها:

هر نوع از ماساژ میتواند ارامش بخش باشد. میتوانند به شما کمک کنند که از تمام استرسی که در بدن شما است دور شوید. اکثر مردم بیشتر به گردن شانه ها و کمر نقاط اصلی برای رفع استرس توجه میکنند.

ولی یک ماساژ پا میتواند بیشتر نگرانی های شما را درباره بدنتان کاهش دهد. تحقیقاتی در سال 2013 متوجه شد که کسانی که از بیماران روانی مراقبت میکنند که این شغل بسیار پر استرس و مهم هم میباشد بعد از 10 دقیقه استفاده از ماساژ پا سطح استرس کمتری داشته اند و حال بهتری را حس کرده اند.

خواندن
فواید صندلی ماساژ برای سلامت

2- خواب بهتر :

فقط یکی از فواید بی نظیر ماساژ رفلکسولوژی قادر به این است که مشکلات خواب و بیماری هایی مثل اینسومنیا را از بین ببرد.

ماساز پاها قبل از این که به رخت خواب برید به شما کمک میکنه که استرس روزانه را از بین ببرید و خوابی عمیق داشته باشید

3- گردش خون بهتر:

با تشکر از سبک های زندگی کم تحرک مان. کمبود تحرک و تمرین و استفاده از پوشنده های پای محدود کننده معمولا باعث ضعف و مشکل در گردش خون میشود. تا حالا پاهایتان سرد یا بی حس شده؟ یا انگشتانتان بی دلیل مور مور میشود؟ یا شاید هم از بیماری سرمازدگی رنج میبرید. همه این ها علامت های گردش خون ضعیف  در پاها هستند. چیزی که با داشتن یک ماساژ پا معمولی میتواند بر طرف شود!

4- فشار خون کمتر :

فشار خون بالا شرایطی بسیار جدی بوده که میتواند خطر سکته قلبی سکته مغزی و نارسایی کلیه را باعث شود. یک محقق کره ای متوجه شده است که با استفاده متوالی از ماساژ پا سطح فشار خون سیستولیک و تری گلیسیرید خون بهبود پیدا کرده.

5- پیشگیری از آسیب دیدگی و ریکاوری سریع تر:

ماساژ پا ها باعث از بین رفتن در مفاصل شده و سرعت ریکاوری بعد اسیب را افزایش میدهد همچنین درد های عضلانی را کاهش میدهد. همچنین میتواند باعث جلوگیری از اسیب های اینده شود مانند التهاب پاشنه پا.

6- تسکین سر درد و بیماری میگرن :

اگر از سردرد های متوالی یا میگرن رنج میبرید حتما از ماساژ پا بهره ببرید. تحقیقاتی روی 220 نفر به مدت 6 ماه نشان داده که ماساژ پا چه فوایدی برای این مشکل دارد. بعد از فقط 3 ماه 81 % از افراد پذیرفتند که ماساز پا در سر درد هایشان تاثیر مفید زیادی داشته و 19%  از افراد که دارو مصرف میکردند با این کار توانسته اند استفاده از دارو ها را قطع کنند.

خواندن
معرفی و آموزش نصب صندلی ماساژور بن کر K18

7- کاهش احساس اضطراب:

اضطراب باعث بسیاری از بیماری های ذهنی بوده و در امریکا 40 میلیون نفر که یک پنجم جمعیت میشوند از این مسئله رنج میبرند. تحقیقات نشان داده که ماساژ پا تا 50 % باعث کاهش اضطراب در افراد میشود.

8- درد های طبیعی بدن :

خستگی و درد های پا را میتوان با یک ماساژ خوب بهبود بخشید ولی نمیدانید که فواید ماساژ فقط به پا ختم نمیشود؟ ماساژ میتواند بسیاری از درد ها را در نقاط مختلف بدن کاهش دهد مخصوصا وقتی از روغن های مخصوص استفاده شود.

9- سلامت ناخن و پوست:

استفاده از روغن های طبیعی مرطوب کننده و انتی باکتریال ها بر روی پاها یکی از راه هایی هست که از سلامت پوست و ناخن هایتان مطمئن شوید. استفاده از روغن نارگیل و روغن بادام برای جلوگیری از خشک شدن ترک خوردن و درد پاشنه مناسب است.همچنین باعث ضخیم تر شدن ناخن های شما خواهد شد.

10- درمان ورم پا:

ورم پاها یا احتباس اب زیر پوست که معمولا از نشستن ها و راه رفتن های طولانی بوجود می اید و در زمان حاملگی هم شایع است. طبق تحقیقاتی که روی تعدادی از زنان باردار صورت گرفته کسانی که از ماساژ پا استفاده کردند پاهای کوچکتر و بدون ورم نسبت به بقیه داشته اند.

11- درمان سندرم قبل از قاعدگی :

معمولا این مسئله باعث حس ناراحتی کج خلقی اضطراب استرس بی خوابی و نشانه های از سر درد میشود و 50% از زنان تجربه درد را داشته اند. تحقیقات گفته اند که تاثیر ماساز متوالی پاها در این دوران باعث کاهش درد شده و تاثیری بسیار بهتر از قرص های تسکین دهنده دارد.

خواندن
هر آنچه باید در رابطه با شمع ماساژ و ماساژ شمع بدانید

12- درمان سینوس های مزمن :

التهاب و گرفتگی سینوس ها هم میتواند با ماساز پا درمان یابد. طبق تحقیقی که روی 150 بیمار سینوسی مزمن انجام شده کسانی که با راه های درمانی و دارو همراه بوده اند نتیجه بسیار کمتری نسبت به کسانی که ماساز پای متوالی را انجام دادند گرفته اند.

13- بهبود نشانه های سرطان و دیابت :

سندرم های متنوع و با شرایط پزشکی مختلف میتوانند از فواید ماساژ پا استفاده کنند. برای مثال افراد دیابتی که زخم پا دارند به صورت چشمگیری کاهش طول درمان خود را شاهد بوده اند  که این مسئله در اثر تاثیر گردش خون بالاتر اتفاق میافتد.

 

13 دلیل مهم برای خرید ماساژور پا 2

هرچه از فواید ماساژ پا بگوییم کم است و این جمله که پا قلب دوم انسان است بی دلیل نیست! البته کسانی که خود توانایی ماساژ پا را ندارند میتوانند از دستگاه ماسازور پا استفاده کنند که بهترین نوع های ماساژ را میتواند در اختیار شما قرار دهد. پس همین حالا برای خرید ماساژور پا اقدام کنید.

 

برای مشاهده و خرید دستگاه ماساژور پا روی این لینک کلیک کنید

 

راه های ارتباط با ما :

02191003039

09127364236

 

با ما در اینستاگرام همراه شوید !

اینستاگرام دلوکس مالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *