ماساژ

بهترین ماساژور پا

بهترین ماساژور پا

بهترین ماساژور پا :

انتخاب بهترین ماساژور پا با توجه به تعداد برند ها و دستگاه میتواند کار بسیار خسته کننده ای باشد ولی با مطالعه این مطلب مطمئنا ماساژور پا مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد.

پاها از پیچیده ترین اعضای بدن هستند که یک چهارم استخوان های کل بدن در این قسمت وجود دارد ( 33 مفصل – 26 استخوان و بیشت از 100 عضله رباط و تاندون) خانم ها معمولا 4 برابر بیشتر با عوارض و مشکلات پا ها مواجه هستند و از دلایل آن استفاده زیاد و راه رفتن بسیار با کفش های پاشنه بلند است.

صحبت از راه رفتن شد باید گفت که بهترین تمرین برای پاها راه رفتن است. یک فرد معمولی در تمام عمر خود حدودا 186.000 کیلومتر پیاده روی میکند که مقدار 8 تا 10.000 قدم در روز میشود. با توجه به گفته های متخصصان پاها دارای بسیاری عصب های اصلی و نقاط فشار در قسمت کف پا میباشند. به واسطه سبک زندگیمان ما بیستر اوقات روز را ایستاده بر روی پاهایمان هستیم و ممکن است در روز بسیار خسته شویم.

از این رو ایده خوبی است که به پاهای ارزشمند خود توجه بیشتری کنیم و با استفاده از ماساژ و دستگاه ماساژور پا مقداری آرامش و استراحت به پاها بدهیم.ماساژ دادن پا ها میتواند بهترین راه برای رسیدن به ارامش و کنترل استرس روزانه باشد. علاوه بر این ماساژ پا حس بسیار خوبی دارد. اگر تا الان از امتحان کردن ماساژ پا صرف نظر کرده اید و شاید هم به صورت منظم آن را انجام میدهید باید خرید یک ماساژور پا با کیفیت را برای درمان طولانی مدت در نظر بگیرید.

فواید لوسیون بدن چیست و از کجا بخریم؟
خواندن

انواع ماساژور پا :

ماساژور کف پا : این مدل دستگاه مناسب برای ماساژ کف و کناره های پا بوده و معمولا به صورت غلطک و کیسه هوا کار ماساژ را انجام میدهد همچنین دارای قیمت پایین تری نسبت به بقیه دستگاه ها هستند.

بهترین ماساژور پا 1ماساژور پا تا زیر زانو : دستگاه هایی هستند که تا زیر زانو و دوقلو های پشت پا ماساژ دارند. این نوع دستگاه ها جزو محبوب ترین و پر فروش ترین مدل های بازار هستند و کار ماساژ ار با استفاده از غلطک و کیسه های هوا انجام میدهند همچنین بعضی مدل ها دارای ویبره و گرمایش نیز هستند.

بهترین ماساژور پا 2ماساژور پا کامل : مدل های کامل ماساژ را تا بخش ران و زانو های پا انجام میدهند و ماساژ کاملی را با استفاده از غلطک کیسه هوا گرمایش و ویبره اجرا میکنند.  این مدل ها معمولا قیمت بالاتری خواهند داشت.

بهترین ماساژور پا 3نکات مهم انتخاب بهترین ماساژور پا :

  • دستگاهی را انتخاب کنید که نیاز شما را از ماساژ پا برطرف میکند.
  • به امکانات و مشخصات دستگاه مورد نظر دقت کنید.
  • از برند های شناخته شده و معتبر که دارای اجناس با کیفیت هستند خریداری کنید.
  • بودجه خود را نسبت به ماساژور مورد نیاز و قیمت های دستگاه ها در بازار مشخص کنید.

کسانی که دارای شرایط زیر هستند بیشترین نیاز را به ماساژور پا دارند :

کسانی که بیشتر زمان در روز را در حالت ایستاده و یا راه رفتن هستند (فروشنده ها – بازاریاب ها و …)

ورزشکاران حرفه ای

کسانی که مداوم دچار سردرد میشودند مخصوصا اگر به واسطه تنش های عضلانی نیز باشد

فواید روغن آووکادو
خواندن

کسانی که دارای آرتروز هستند (آرتروز روماتوئیدی آرتروز پا)3

کسانی که دارای مشکلات گردش خون در بدن هستند

کسانی که اندام آنها دچار گرفتگی است و محدوده حرکتی بدن کم شده است.

 

برای مشاهده انواع ماساژور پا روی دکمه زیر کلیک کنید

[maxbutton id=”3″ url=”https://deluxekala.com/cat/portable-massagers/foot-massager/” text=”ماساژور پا” ]

تماس با ما :

[maxbutton id=”1″ ]

با ما در اینستاگرام همراه شوید !

[maxbutton id=”2″ ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *