سفارش به صورت تلفنی: می توانید با شماره ۹۱۰۰۳۰۳۹-۰۲۱ تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید که در این صورت پس از پرداخت وجه از طریق کارت به کارت همچنین پرداخت در محل برای مشتریان تهرانی (با قابلیت دستگاه کارت خوان سیار )محصول خریداری شده پس از هماهنگی ارسال خواهد شد.

سفارش به صورت آنلاین: می توانید پس از انتخاب محصول مورد نظر و زدن دکمه خرید این محصول , خرید خود را انجام داده و میتوانید پرداخت خود را توسط درگاه های اینترنتی کارتهای شتاب و یا به صورت پرداخت در محل (فقط در تهران) یا کارت به کارت تکمیل کنید همچنین فاکتور به صورت ایمیل برای شما ارسال میشود و یک نسخه کاغذی از آن نیز هنگام تحویل کالا با درخواست شما تحویل داده می شود.

آموزش خرید اینترنتی ار دلوکس کالا

۱- برای خرید هر محصول ابتدا وارد صفحه آن شده و سپس روی دکمه سبز رنگ خرید این محصول کلیک کنید.

اموزش خرید اینترنتی از فروشگاه دلوکس کالا 0

۲- در مرحله ی بعد شما به سبد خرید خود انتقال داده می شوید و اینجا باید روی دکمه اقدام به پرداخت کلیک کنید

اموزش خرید اینترنتی از فروشگاه دلوکس کالا

۳-در این صفحه میتوانید در کمترین زمان روی سایت عضو شوید و اگر عضو سایت ما هستید ورود خود را انجام دهید, همچنین اگر قصد هیچ یک از این 2 کار را ندارید بر روی دکمه رد کردن این مرحله کلیک کنید.

اموزش خرید اینترنتی از فروشگاه دلوکس کالا 1

۴- در ادامه باید اطلاعات خود را وارد کنید, دقت داشته باشید برای بهتر و سریع تر انجام شدن سفارش شما اطلاعات را با دقت و کامل وارد کنید.

  • نام
  • نام خانوادکی
  • ادرس دقیق
  • استان
  • کد پستی
  • تلفن ثابت و همراه
  • ادرس ایمیل

همچنین اگر نکته ای در مورد سفارش محصول وجود دارد انرا در قسمت یادداشت سفارش ثبت کنید و در نهایت دکمه رفتن به مرحله بعد را بزنید.

اموزش خرید اینترنتی از فروشگاه دلوکس کالا 2

۵- در این مرحله نخست حالت حمل و نقل سفارش خود را انتخاب کنید که برای سفارش های بالای 300 هزار تومان گزینه اول (ارسال رایگان) و برای سفارش های زیر 300 هزار تومان گزینه دوم (هزینه ثابت ارسال 25 هزار تومان) وجود دارد.

در قسمت بعد روش پرداخت را انتخاب می کنید که روش اول و بهترین روش پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت بوده و روش دوم پرداخت هنگام تحویل فقط برای سفارش های تهران و روش اخر انتقال وجه به کارت یا حساب است که تا واریز مبلغ و تایید ان سفارش ارسال نمی شود.

در نهایت دکمه رفتن به مرحله بعد را بزنید.

اموزش خرید اینترنتی از - فروشگاه دلوکس کالا 3

6- در مرحله ی اخر اطلاعات سفارش خود را بررسی کرده و بر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک کنبد و طبق روش پرداختی که انتخاب کردید سفارش شما ثبت می شود و در نهایت 24 ساعت کارشناسان ما برای هماهنگی و ارسال سفارش با شما تماس خواند گرفت.

اموزش خرید اینترنتی از فروشگاه دلوکس کالا 4