نحوه ارسال محصولات

مشتریان گرامی

 

,سفارش های بالای ۲۰۰/۰۰۰ تومان و تا ۶ کیلوگرم به صورت رایگان ارسال می گردد و هزینه ای بابت آن گرفته نمی شود.

 

ارسال کالا ها به طور کل با سرویس شخصی فروشگاه – پست – تیپاکس – باربری – انجام می شود همچنین بستگی به مقصد ارسال و پیشنهاد مشتری می تواند متغیر باشد.

 

ارسال کالا داخل تهران:

 

ارسال کالایی که دارای حجم زیاد نبوده و قیمت آن زیر ۱ میلیون تومان باشد از طریق سرویس های شخصی شرکت – پست – تیپاکس و تا حداکثر ۴۸ ساعت انجام می شود.

 

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی … که بسته بندی آن حجیم بوده حداکثر تا ۷۲ ساعت زمان برده و با سرویس شخصی فروشگاه ارسال می گردد.

 

ارسال کالا خارج از تهران:

 

ارسال کالا هایی که دارای بسته بندی کوچک بوده با پست – تیپاکس –  و یا سرویس پیشنهادی مشتری حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از سفارش انجام و تحویل دفاتر ارسال کالا می شود.

 

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی … که بسته بندی آن حجیم بوده با سرویس شخصی فروشگاه و یا باربری انجام می شود و حداکثر تا ۵ روز زمان برده تا با سرویس های ذکر شده به مقصد نهایی برسد.

 

نکات:

 

دستگاه هایی که شامل نصب می باشند(تردمیل – صندلی ماساژ – اسکی فضایی _ تجهیزات بدنسازی – …) به صورت رایگان در تهران برای مشتری نصب و تحویل می گردد.

 

دستگاه هایی که شامل نصب نمی شوند(دوچرخه – تخت ماساژ – …) فقط تحویل گردیده ولی به درخواست مشتری با دریافت مبلفی نصب می گردد.

 

برای اطلاع از شرایط ارسال کالای مورد نظرتان می توانید با شماره تماس فروشگاه که در بخش ارتباط با ما می باشد تماس گرفته و با مشاوران صحبت نمایید.