مشتریان گرامی

,سفارش های بالای 300/000 تومان به صورت رایگان ارسال می گردد و هنگام ثبت سفارش گزینه “ارسال اکسپرس رایگان” اتوماتیک انتخاب خواهد شد، همچنین برای خرید های زیر 300/000 تومان هزینه ارسال با مشتری بوده و گزینه “ارسال اکسپرس” اتوماتیک انتخاب میشود و هزینه ارسال کالا از مشتری توسط سرویس ارسال مربوطه در مقصد دریافت خواهد شد.

ارسال کالا ها به طور کل با سرویس شخصی فروشگاه – پست – تیپاکس – باربری – انجام می شود همچنین بستگی به مقصد ارسال و پیشنهاد مشتری می تواند متغیر باشد.

ارسال کالا داخل تهران:

ارسال کالایی که دارای حجم زیاد نبوده از طریق سرویس های شخصی شرکت – پست – تیپاکس و تا حداکثر ۴۸ ساعت انجام می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی … که بسته بندی آن حجیم بوده حداکثر تا ۷۲ ساعت زمان برده و با سرویس شخصی فروشگاه ارسال می گردد.

ارسال کالا خارج از تهران:

ارسال کالا هایی که دارای بسته بندی کوچک بوده با پست – تیپاکس –  و یا سرویس پیشنهادی مشتری حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از سفارش انجام و تحویل دفاتر ارسال کالا می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی … که بسته بندی آن حجیم بوده با سرویس شخصی فروشگاه و یا باربری انجام می شود و حداکثر تا ۵ روز زمان برده تا با سرویس های ذکر شده به مقصد نهایی برسد.

  • هزینه ارسال سفارشاتی که با باربری برای شهر های خارج از تهران انجام میشود تا باربری مقصد رایگان است.

نکات:

  • دستگاه هایی که شامل نصب می باشند ( تردمیل – صندلی ماساژ – اسکی فضایی _ تجهیزات بدنسازی – …) به صورت رایگان در تهران برای مشتری نصب و تحویل می گردد.
  • دستگاه هایی که شامل نصب نمی شوند ( دوچرخه – تخت ماساژ – …) فقط تحویل گردیده ولی به درخواست مشتری با دریافت مبلفی نصب می گردد.
  • نصب تمامی محصولاتی که نیاز به نصب دارند به جز صندلی ماساژور در شهرستان ها به عهده مشتری میباشد و همچنین میتوانند از راهنمای نصب داخل کالا یا به صورت تلفنی از نصاب مربوطه کمک بگیرند.
  • مشتریانی که سفارش خود را به صورت اینترنتی روی سایت ثبت میکنند به صورت اتوماتیک یک فاکتور به ایمیل ثبت شده در سفارش دریافت میکنند همچنین در پنل حساب کاربری خود نیز میتوانند فایل پی دی اف فاکتور را ذخیره کنند، اگر مایل به دریافت فاکتور در واتساپ و یا به صورت کاغذی هستید میتوانید هنگام سفارش یا تلفنی اعلام نمایید.

برای اطلاع بیشتر از شرایط ارسال کالای مورد نظرتان می توانید با شماره تماس فروشگاه 02191003039 تماس گرفته و با مشاوران صحبت نمایید.