مشتریان گرامی

,سفارش های بالای 1 میلیون تومان به صورت رایگان ارسال می گردد و هنگام ثبت سفارش گزینه “ارسال اکسپرس رایگان” اتوماتیک انتخاب خواهد شد، همچنین برای خرید های پایین تر از 1 میلیون تومان هزینه ارسال با مشتری بوده و گزینه “ارسال اکسپرس” اتوماتیک انتخاب میشود و هزینه ارسال کالا از مشتری توسط سرویس ارسال مربوطه در مقصد دریافت خواهد شد.

ارسال کالا ها به طور کل با سرویس شخصی فروشگاه – تیپاکس – باربری – انجام می شود همچنین بستگی به مقصد ارسال و پیشنهاد مشتری می تواند متغیر باشد.

ارسال کالا داخل تهران :

ارسال کالایی که دارای حجم زیاد نبوده از طریق سرویس های شخصی شرکت – تیپاکس و تا حداکثر 48 ساعت انجام می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه ثابت – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی و … که بسته بندی آن حجیم بوده از 72 ساعت تا حداکثر 15 روز کاری بسته به نوع محصول خریداری شده زمان برده و با سرویس شخصی فروشگاه ارسال می گردد.

ارسال کالا خارج از تهران :

ارسال کالا هایی که دارای بسته بندی کوچک بوده با تیپاکس حداکثر تا 48 ساعت بعد از سفارش انجام و تحویل دفاتر ارسال کالا می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی … که بسته بندی آن حجیم بوده با سرویس شخصی فروشگاه و یا باربری انجام می شود و حداکثر تا 7 روز زمان برده تا با سرویس های ذکر شده به مقصد نهایی برسد.

  • هزینه ارسال سفارشاتی مانند دوچرخه، تردمیل، اسکی فضایی و… که با باربری برای شهر های خارج از تهران انجام میشود تا باربری مقصد رایگان است. (  باربری که امکان ارسال به شهر آدرس مشتری یا نزدیک ترین نقطه به آن را داشته باشد باربری مقصد میباشد و هزینه ارسال تا انبار باربری مقصد با توجه قبض مربوطه محاسبه و به مشتری پرداخت میشود )
  • هزینه ارسال دستگاه های بدنسازی باشگاهی مانند کراس آور، میز پرس، سیم کش ها، دستگاه وزنه آزاد و.. که با باربری ارسال میشوند کامل به عهده خریدار میباشد.
  • هزینه ارسال تجهیزاتی مانند دمبل، هالتر، صفحه، کتل بل، وال بال، مدیسن بال و … که با باربری ارسال میشود کامل به عهده خریدار میباشد.

نکات مهم که قبل از سفارش باید بخوانید :

  • هزینه ارسال و نصب دستگاه های ورزش و تفریحی مانند میز های پینگ پنگ، میز بیلیارد و اسنوکر، فوتبال دستی و.. در داخل و خارج از تهران کامل به عهده خریدار میباشد.
  • هزینه ارسال و نصب سازه های تی ار ایکس، کراسفیت، کلیستنیکس و .. در داخل و خارج از تهران کامل به عهده خریدار میباشد.
  • برای نصب دستگاه هایی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و .. که باشگاهی باشند ارسال در تهران تا درب آدرس مشتری رایگان بوده و در صورت نیاز به حمل تا واحد و همچنین نداشتن آسانسور و استفاده از طبقات تمامی هزینه آن برعهده خریدار بوده و در محل دریافت میگردد.
  • دستگاه هایی که شامل نصب می باشند ( تردمیل – صندلی ماساژ – اسکی فضایی – دستگاه های مولتی جیم خانگی و …) به صورت رایگان در تهران برای مشتری توسط نصاب مربوطه نصب می گردد.
  • دستگاه هایی که شامل نصب نمی شوند ( دوچرخه – روئینگ – تخت ماساژ و …) فقط تحویل گردیده ولی به درخواست مشتری با دریافت مبلغی نصب می گردد.
  • نصب تمامی محصولاتی که نیاز به نصب دارند به جز صندلی ماساژور در شهرستان ها به عهده مشتری میباشد و همچنین میتوانند از راهنمای نصب داخل کالا یا به صورت تلفنی از نصاب مربوطه کمک بگیرند.
  • مشتریانی که سفارش خود را به صورت اینترنتی روی سایت ثبت میکنند به صورت اتوماتیک یک فاکتور به ایمیل ثبت شده در سفارش دریافت میکنند همچنین در پنل حساب کاربری خود نیز میتوانند فایل پی دی اف فاکتور را ذخیره کنند، اگر مایل به دریافت فاکتور در واتساپ و یا به صورت کاغذی هستید میتوانید هنگام سفارش یا تلفنی اعلام نمایید.

برای اطلاع بیشتر از شرایط ارسال کالای مورد نظرتان می توانید با شماره تماس فروشگاه 02191003039 تماس گرفته و با مشاوران صحبت نمایید.