مشتریان گرامی

 سفارش های بالای 2 میلیون تومان و فقط برای شهر تهران به صورت رایگان ارسال می گردد و هنگام ثبت سفارش گزینه “ارسال اکسپرس رایگان” اتوماتیک انتخاب خواهد شد، همچنین برای سفارشات شهرستان ها هزینه ارسال کامل با مشتری بوده و گزینه “ارسال اکسپرس” اتوماتیک انتخاب میشود و هزینه ارسال کالا از مشتری توسط سرویس ارسال مربوطه در مقصد دریافت خواهد شد.

ارسال کالا ها به طور کل با سرویس شخصی فروشگاه – تیپاکس – باربری – انجام می شود همچنین بستگی به مقصد ارسال و پیشنهاد مشتری می تواند متغیر باشد.

ارسال کالا داخل تهران :

ارسال کالایی که دارای حجم زیاد نبوده از طریق سرویس های شخصی شرکت یا تیپاکس از 24 تا حداکثر 72 ساعت انجام می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه ثابت – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی و … که بسته بندی آن حجیم بوده از 24 ساعت تا حداکثر 15 روز کاری بسته به نوع کالای خریداری شده زمان برده و با سرویس شخصی فروشگاه ارسال می گردد.

ارسال کالا خارج از تهران :

ارسال کالا هایی که دارای بسته بندی کوچک بوده با تیپاکس حداکثر تا 48 ساعت بعد از سفارش انجام و تحویل دفاتر ارسال کالا می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل تردمیل – دوچرخه – اسکی فضایی – صندلی ماساژور – تجهیزات بدنسازی … که بسته بندی آن حجیم بوده با سرویس شخصی فروشگاه و یا باربری انجام می شود و حداکثر تا 7 روز زمان برده تا با سرویس های ذکر شده به مقصد نهایی برسد.

هزینه ارسال دستگاه های ورزشی تردمیل – دوچرخه ثابت – اسکی فضایی خانگی و باشگاهی برای شهرستان ها تا باربری شهر مقصد رایگان میباشد

نکات مهم که قبل از سفارش باید بخوانید :

  • هزینه ارسال و نصب دستگاه های ورزش و تفریحی مانند میز های پینگ پنگ، میز بیلیارد و اسنوکر، فوتبال دستی و.. در داخل و خارج از تهران کامل به عهده خریدار میباشد.
  • هزینه ارسال و نصب سازه های تی ار ایکس، کراسفیت، کلیستنیکس و .. در داخل و خارج از تهران کامل به عهده خریدار میباشد.
  • برای نصب دستگاه هایی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و .. که باشگاهی باشند ارسال در تهران تا درب آدرس مشتری رایگان بوده و در صورت نیاز به حمل تا واحد و همچنین نداشتن آسانسور و استفاده از طبقات تمامی هزینه آن برعهده خریدار بوده و در محل دریافت میگردد.
  • دستگاه هایی که شامل نصب می باشند ( تردمیل – صندلی ماساژ – اسکی فضایی و …) به صورت رایگان در تهران برای مشتری توسط نصاب مربوطه نصب می گردد.

  • دستگاه هایی که شامل نصب نمی شوند ( دوچرخه ثابت – روئینگ – تخت ماساژ و …) فقط به آدرس مشتری تحویل می گردد.
  • نصب تمامی محصولاتی که نیاز به نصب دارند در شهرستان ها به عهده مشتری میباشد و همچنین میتوانند از راهنمای نصب داخل کالا یا به صورت تلفنی از نصاب مربوطه کمک بگیرند.
  • مشتریانی که سفارش خود را به صورت اینترنتی روی سایت ثبت میکنند به صورت اتوماتیک یک فاکتور به ایمیل ثبت شده در سفارش دریافت میکنند همچنین در پنل حساب کاربری خود نیز میتوانند فایل پی دی اف فاکتور را ذخیره کنند، اگر مایل به دریافت فاکتور در واتساپ و یا به صورت کاغذی هستید میتوانید هنگام سفارش یا تلفنی اعلام نمایید.

برای اطلاع بیشتر از شرایط ارسال کالای مورد نظرتان می توانید با شماره تماس فروشگاه 02191003039 تماس گرفته و با مشاوران صحبت نمایید.