مشاهده همه 10 نتیجه

مشاهده فیلترها

ماساژور پا آکیومد accumed AM-111

5,900,000 تومان
موجود است

ماساژور پا روتای Rotai 1889

6,850,000 تومان
موجود است

ماساژور پا کامفورت Comfort L-3000

3,680,000 تومان
موجود است

ماساژور پا آی ریلکس iRelax C01A

موجود است

ماساژور پا بن کر Boncare X100

اتمام موجودی

ماساژور ساق پا اتو OTO CM-211

اتمام موجودی

ماساژور ساق پا Beautication Legs

اتمام موجودی

پکیج کامل و حرفه ای دستگاه ماساژور بدن FULL BODY

اتمام موجودی

ماساژور پا کامفورت Comfort L-2000

اتمام موجودی

ماساژور پا آی ریلکس i RELAX LEGS

اتمام موجودی

فروش ماساژور پا انواع برند های معتبر با مشاوره رایگان و تخصصی ارسال به کل کشور

ماساژ پا یکی از راه های احساس آرامش در پا و گاهی کل بدن است. ماساژ میتواند موجب افزایش جریان خون پا شود. ایستادن و راه رفتن به مدت طولانی میتواند موجب فشارهای زیادی به فاشیار کف پا شود که موجب احساس خستگی و یا درد در پا میشود. دستگاه های ماساژور پا میتوانند در برطرف کردن این احساس خستگی و درد کمک کند.

پس از یک روز پرکار و طولانی که شاید با ایستادن و قدم زدن های فراوان نیز همراه بوده، یک ماساژ پای خوب می تواند لذت بخش بوده و خستگی ستون های بدن را تا حدود زیادی رفع کند. در کنار کمک به کسب آرامش، ماساژ پا دارای فواید درمانی هم برای سلامت جسمی و هم سلامت روانی است.

انواع مدل های ماساژور پا

دستگاه های ماساژور پا معمولا در سه حالت برای خرید در دسترس هستند که بر حسب نقاطی که کار ماساژ را انجام میدهند و امکاناتی که در اختیار میگذارند تقسیم شده اند.

ماساژور کف پا : دارای ماساژ با استفاده از کیسه هوا و غلتک برای کف و کناره های پا میباشد.

ماساژور تا زیر زانو : این مدل جزو پرطرفدار ترین ماساژورهای پا میباشد و دارای ماساژ تا زیر زانو بوده که توسط غلتک – کیسه هوا – ویبره و گرمایش انجام میشود.

ماساژور ران پا / زانو : کامل ترین نوع ماساژور پا بوده و دارای ماساژ از کف پا تا قسمت های مختلف ران پا است همچنین بعضی از مدل ها دارای ماساژ زانو با استفاده از کیسه هوا و گرمایش میباشند.

بهترین قیمت ماساژور پا

با توجه به توضیحات بالا ماساژورهای پا بسته به کامل بودن و ارائه خدمات بیشتر دارای قیمت بالاتری خواهد بود. همچنین حتما از برند های معتبر که سابقه بیشتری داشته اند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند خرید انجام دهید و قبل خرید کاملا به اطلاعات و قابلیت های دستگاه آشنایی داشته باشید. مشاورین فروشگاه دلوکس کالا میتوانند در امر انتخاب و خرید دستگاه ماساژور مناسب شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خریدی راحت تر مقاله راهنمای خرید ماساژور پا را مطالعه کنید.