دوچرخه ثابت خانگی

فروش انواع دوچرخه ثابت و اسپینینگ خانگی با قیمت عالی

این را به خاطر داشته باشید که استفاده از دوچرخه ثابت خانگی فقط بر روی نیم تنه ی پایینی شما تاثیر نمی گذارد بلکه باعث استحکام ماهیچه ی مرکزی بدن می شود و صدها کالری خواهید سوزاند، چگونگی فرم دهی عضلات پا توسط دوچرخه از فواید دیگر بسیار دیگری نیز دارد. این تمرین هیچ خطری ندارد به همین دلیل برای فردی که مشکل مفصلی دارد،ورزشی ایده آل است. از سوی دیگر اسپینینگ یک ورزش کاردیو است، افزایش میزان تحرک ماهیچه ها،بهبود وضعیت قلب – عروقی و افزایش اندرفین برای بهتر کردن روحیه ی شما از دیگر اثرات ورزش با دوچرخه خانگی است.

خرید دوچرخه ثابت

کسانی که قصد خرید دوچرخه ورزشی را دارند باید هنگام خرید به چندین نکته توجه داشته باشند. اولین و مهم ترین نکته برای خرید این دستگاه تحمل وزن آن است.

همانطور که افراد دارای وزن های مختلف هستند دوچرخه ها هم دارای تحمل وزن های مختلف است. سعی کنید دوچرخه مورد نظرتان را برحسب وزن حال حاضر خود انتخاب کنید. نکته بعدی سیستم مقاومت دستگاه است که به 2 صورت مگنتی و الکترومگنتی در دسترس است. همچنین هنگام خرید دقت داشته باشید که دوچرخه پشتی دار یا همان دوچرخه نشسته برای کسانی که مشکلات کمر و مفاصل دارند مناسب تر بوده.

قیمت دوچرخه ثابت

موارد مهمی که در تعیین قیمت یک دوچرخه خانگی تاثیرگذار هستند:

تحمل وزن : هر چه تحمل وزن دستگاه مورد نظر و مناسب شما بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت و همچنین دوچرخه محکم تر و قوی تری خواهید داشت.

سیستم مقاومت : دوچرخه های معمولی دارای سیستم مگنتی هستند و به صورت دستی قابل تنظیم خواهند بود، اما دوچرخه های حرفه ای تر دارای سیستم الکترومگنتی هستند که از روی صفحه کنسول به صورت دکمه در درجه مقاومت های زیادی قابل تنظیم هستند.

ایستاده و یا نشسته بودن : معمولا دوچرخه هایی که به صوزت نشسته یا پشتی دار هستند از قیمت های بالاتری وجود دارند و دوچرخه ایستاده از قیمت های پایین تر برای خرید در دسترس هستند.

انواع مدل ها :

دوچرخه پشتی دار (مبله)

دوچرخه ثابت نشسته

دوچرخه اسپینینگ

خرید آنلاین دوچرخه ثابت

امروزه خرید اینترنتی بسیار گسترش یافته و اکثر مردم برای خرید تجهیزات ورزشی یا محصولات دیگر به صورت آنلاین اقدام میکنند. از این رو فروشگاه دلوکس کالا سعی داشته تا بیشترین مدل های دوچرخه ورزشی خانگی را به شما ارائه کند که شما به راحتی و با حرکت یک انگشت همه را بررسی کنید.

دلوکس کالا بهترین مرکز فروش دوچرخه ثابت

به راحتی و با یک تماس از مشاوره خرید دستگاه بهره مند شوید، به شما کمک خواهیم کرد بهترین دستگاه را با توجه به بودجه تان انتخاب کنید.

بهترین مدل های دوچرخه ثابت های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید دوچرخه ثابت باشگاهی اینجا کلیک کنید.

نمایش 1–10 از 340 نتیجه