خانه / فروشگاه / هوازی / دوچرخه اسپینینگ

نمایش 1–20 از 103 نتیجه

اسپینینگ باشگاهی فورد فیتنس FordFitness FA106

قیمت اصلی 38,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 37,500,000 تومان است.

دوچرخه اسپینینگ فورد فیتنس FordFitness FA105

قیمت اصلی 19,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 19,000,000 تومان است.

دوچرخه اسپینینگ باشگاهی پروفیتنس ProFitness 89928

قیمت اصلی 26,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 26,000,000 تومان است.

اسپینینگ نیمه باشگاهی الیپ ویتنی ElipSport

قیمت اصلی 16,600,000 تومان بود.قیمت فعلی 16,200,000 تومان است.

دوچرخه اسپینینگ سرکل Circle SP7B

قیمت اصلی 55,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 53,000,000 تومان است.

دوچرخه اسپینینگ

فروش دوچرخه اسپینینگ خانگی و باشگاهی با بهترین قیمت

دوچرخه اسپینینگ یکی از بهترین دستگاه های هوازی برای استفاده در باشگاه های ورزشی و خانه میباشد، اسپینینگ دارای حالتی شبیه به دوچرخه سواری در فضای بیرون بوده و میتوانید روی دوچرخه های اسپینینگ به صورت ایستاده پا بزنید، این دستگاه دارای یک فلایویل با دیسک بوده که هر چه وزن آن بیشتر باشد میزان نهایت مقاومت قابل تنظیم اسپینینگ هم بیشتر میشود، عمدتا دستگاه ها دارای صفحه نمایش اطلاعات ورزشی نیز میباشند.

ورزش اسپینینگ چیست؟

ورزش اسپینینگ برگرفته‌ شده از همان تمرینات دوچرخه سواری دوچرخه های کورسی و شهری است. در ورزش اسپینینگ، فرد ورزشکار در کنار تمرینات بدنسازی که دارد، یک برنامه مشخص را برای تمرین بر روی دوچرخه اسپینینگ تخصیص‌ داده و به صورت مستمر آن را انجام می‌دهد. معمولا جدا از افرادی که ورزش دوچرخه سواری حرفه ای میکنند، افرادی که قصد لاغری یا رسیدن به تناسب‌ اندام را دارند از عمده نفرات به حساب می‌آیند که این ورزش را در طول تمرینات ورزشی خود انجام‌ داده و تاثیر آن را نیز در بدن خود حس می‌کنند.

انواع اسپینینگ خانگی و باشگاهی

دوچرخه‌ های اسپینینگ به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند: آنهایی که برای استفاده خانگی طراحی شده‌اند و آنهایی که در باشگاه‌های بدنسازی یافت می‌شوند. دوچرخه‌ اسپینینگ خانگی جمع و جور است و تحمل وزن پایین ترین دارد، همچنین به گونه‌ای طراحی شده که به آسانی با فضای زندگی شما هماهنگ شود، از سوی دیگر، دوچرخه‌ های اسپینینگ باشگاهی اغلب مجهز به ویژگی‌ها و فناوری پیشرفته‌تر هستند و تحمل وزن بالاتری دارند که طیف وسیع‌تری از تنظیمات مقاومت و قابلیت‌های پیگیری تمرینات را ارائه می‌دهند. اسپینینگ باشگاهی معمولاً از دوام بیشتر و استهلاک کمتری نسبت به اسپینینگ خانگی برخوردار است.

خرید و بهترین قیمت دوچرخه اسپینینگ

شما میتوانید طیف زیادی از دوچرخه اسپینینگ های خانگی و باشگاهی در انواع قیمت اسپینینگ را به راحتی با تکان دادن انگشت خود در فروشگاه دلوکس کالا ببینید، مقایسه کنید و به آسانی سفارش دهید، البته اگر نیاز به کمک داشتید با یک تماس بهترین مشاوره را برای خرید اسپینینگ به شما خواهیم داد.