اسکی فضایی خانگی

فروش انواع اسکی فضایی خانگی Elliptical با بهترین قیمت

اسکی فضایی یا الپتیکال، یک دستگاه  ورزشی کاردیوی مفیدی است که  میتوانید در زمانیکه میخواهید لاغر شوید از آن استفاده کنید. از آنجایی که پاهایتان همواره به پدال می چسبد، دیگر به زانوهایتان فشاری وارد نخواهد شد، بنابراین احتمال اینکه مفاصلتان با استفاده از اسکی فضایی آسیب ببیند نیزکاهش پیدا خواهد کرد.

حرکت دستگیره‌ها به همراه پدال‌ ها هم به شما کمک خواهد کرد تا بازوانتان را نیز به خوبی تمرین دهید. این دستگاه کل بدن را به حرکت وا می دارد که همین امر به سوزاندن کالری بیشتر کمک می‌کند، در نتیجه وزنتان کاهش می‌یابد.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع اسکی فضایی خانگی (2)

خرید الپتیکال خانگی

از مهم ترین نکات هنگام خرید اسکی فضایی خانگی باید به تحمل وزن آن توجه کنید، تحمل وزن دستگاه باید 10 تا 15 کیلوگرم بیشتر از وزن شخص استفاده کننده باشد،

نکته دیگر مهم صفحه نمایش کامل و از آن مهم تر طول گام دستگاه است که استاندارد باشد، در دستگاه های بی کیفیت و ارزان استاندارد طول گام رعایت نمیشود، همچنین به کیفیت کلی دستگاه و قطعات ساخته شده آن دقت داشته باشید و از خرید دستگاه های بی کیفیت خودداری کنید

قیمت اسکی فضایی خانگی

قیمت این دستگاه بسته به نوع برند و امکاناتی که به شما ارائه میدهد متفاوت است، به عنوان مثال دستگاه های الکترومگنتی که سیستم مقاومت ان با دکمه کم و زیاد میشود دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل های مگنتی دستی هستند،

همچنین اپشن های دیگری مانند قبلیت تاشدن دستگاه یا پخش موسقی و فن خنک کننده نیز از موارد تاثیر گذار هستند.

اسکی فضایی و دیسک کمر

بسیاری از افراد از دیسک کمر که یکی از بیماریهای شایع کمر است رنج می برند اما این دلیل موجهی نیست که نتوانند فعالیت ورزشی داشته باشند.

بلکه می توانند با یک برنامه ورزشی دقیق و هدفمند به فعالیت ورزشی بپردازند. ورزش با الپتیکال می تواند برای افرادی که از کمر درد رنج می برند انتخاب درستی باشد.

این دستگاه یک ابزار ورزشی کاملا بی خطر است که در تمام مدت ورزش پدالهای دستگاه از حرکات پاها پشتیبانی می کنند و مانع از ورود ضربه به کمر و ستون فقرات می شود.

اسکی فضایی (الپتیکال) ارزان قیمت

دوستانی که صرفا به دنبال قیمت مناسب و ارزان تر هستند توجه داشته باشید که شما دقیقا کیفیت را فدای قیمت ارزان تر میکنید!

دستگاه های بی کیفیت و ارزان قیمت دارای احتمال خرابی بسیار بیشتر هستند و تمرین کردن با این نوع دستگاه ها اصلا لذت بخش نبوده و به سرعت آن را کنار خواهید گذاشت، حتما با توجه به نیاز های خود از دستگاه و از برند های با کیفیت خرید خود را انجام دهید تا از پشیمانی جلوگیری کرده باشید.

دلوکس کالا بهترین مرکز فروش اسکی فضایی

یک تماس تا دریافت مشاوره رایگان خرید الپتیکال خانگی مورد نیاز خود، به راحتی میتوانید مناسب ترین دستگاه را بسته به بودجه خود انتخاب کنید و از فواید آن بهره مند شوید.

بهترین مدل های اسکی فضایی های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید اسکی فضایی باشکاهی اینجا کلیک کنید.

نمایش 1–10 از 90 نتیجه