مشاهده همه 31 نتیجه

مشاهده فیلترها
نوع دوچرخه ثابت
کشور سازنده
حراج
دوچرخه ثابت پشتی دار فیت لند Fitland 5815R
بستن

دوچرخه ثابت پشتی دار فیت لند Fitland 5815R

8,300,000 تومان 8,100,000 تومان
موجود است
حراج
دوچرخه ثابت پشتی دار فیت لند Fitland 8729R
بستن

دوچرخه ثابت پشتی دار فیت لند Fitland 8729R

12,816,000 تومان 12,500,000 تومان
موجود است

دوچرخه اسپینینگ فلکسی فیت Flexifit TS-100

7,188,000 تومان
موجود است
حراج
دوچرخه ثابت کراس Cross VEGAS 100
بستن

دوچرخه ثابت کراس Cross VEGAS 100

8,797,000 تومان 8,690,000 تومان
موجود است

دوچرخه اسپینینگ تایتان فیتنس Titan Fitness 002E

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت استینگری Stingray ST2639

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت خانگی تایتان فیتنس Titan Fitnes 98300

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت تایتان فیتنس Titan Fitness 89033

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت پروتئوس PROTEUS PEC-3220

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت پشتی دار کراس Cross ERUN 200

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت کراس Cross Curve10

اتمام موجودی

دوچرخه اسپینینگ فرش وی FreshWay FW 102

اتمام موجودی

اسپینینگ کلاسیک فیتنس Classic Fitness TA1100

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت کلاسیک فیتنس Classic Fitness 200

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت خانگی ای تی پی اسپرت ATP SPORT B-1300

اتمام موجودی

دوچرخه اسپینینگ تایتان فیتنس Titan Fitness 0183

اتمام موجودی

دوچرخه اسپینینگ تایتان فیتنس Titan Fitnes 5075

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت پروتئوس TRIO-V4

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت پشتی دار توربوفیتنس Turbofitness 318

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت توربو فیتنس Turbo Fitness TF 310

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت کریتون فیت CaritonFit CF-720B

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت توربو فیتنس Turbo Fitness TF 410

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت فرش وی Fresh Way 203

اتمام موجودی

دوچرخه اسپینینگ فرش وی FreshWay FW 100

اتمام موجودی

دوچرخه اسپینینگ فرش وی FreshWay FW 105

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت کراس Cross B750

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت فلکسی فیت FlexiFit F-230

اتمام موجودی

دوچرخه اسپینینگ فلکسی فیت FlexiFit 410

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت استینگری Stingray ST2505

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت استینگری Stingray ST2900R

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت دی کی سیتی RK50MAA

اتمام موجودی

دوچرخه ثابت

فروش دوچرخه ثابت|اسپینینگ|دوچرخه ثابت خانگی|بهترین قیمت دوچرخه ثابت ورزشی

شاید شما از دسته افرادی باشید که خیلی زود سوار بر دوچرخه شوید و شروع به پدال زدن کنید و برنامه ی مورد علاقه تان را که در حال پخش از تلویزیون باشگاه است را تماشا کنید.این را به خاطر داشته باشید که استفاده از دوچرخه ثابت خانگی  فقط بر روی نیم تنه ی پایینی شما تاثیر نمی گذارد بلکه باعث استحکام ماهیچه ی مرکزی بدن می شود و صدها کالری خواهید سوزاند.

چگونگی فرم دهی عضلات پا توسط دوچرخه از فواید دیگر بسیار دیگری نیز دارد.این تمرین هیچ خطری ندارد به همین دلیل برای فردی که مشکل مفصلی دارد،ورزشی ایده آل است. از سوی دیگر اسپینینگ یک ورزش کاردیو است و افزایش میزان تحرک ماهیچه ها،بهبود وضعیت قلب-عروقی و افزایش اندرفین برای بهتر کردن روحیه ی شما از دیگر اثرات ورزش با دوچرخه خانگی است.

خرید دوچرخه ثابت

کسانی که قصد خرید دوچرخه ثابت را دارند باید هنگام خرید به چندین نکته توجه داشته باشند. اولین و مهم ترین نکته برای خرید دوچرخه ثابت تحمل وزن آن است. همانطور که افراد دارای وزن های مختلف هستند دوچرخه ثابت هم دارای تحمل وزن های مختلف است.

سعی کنید دوچرخه ثابت مورد نظرتان را برحسب وزن حال حاضر خود انتخاب کنید. نکته بعدی سیستم دوچرخه ثابت است که به 2 صورت مگنتی و الکترومگنتی در دسترس است. همچنین هنگام خرید دقت داشته باشید که دوچرخه پشتی دار یا همان دوچرخه نشسته برای کسانی که مشکلات کمر و مفاصل دارند مناسب تر بوده.

بهترین مارک دوچرخه ثابت

اگر به دنبال بهترین برند هستید حتما در نظر داشته باشید از برندی خرید کنید که شناخته شده و با سابقه باشید و همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد، بعضی از این برند های معتبر مانند توربوفیتنس – جی کی اکسر – پروتئوس – کتلر – هورایزن – پروفرم – کراس میباشند که فروش زیادی در بازار ایران دارند

قیمت دوچرخه ثابت

موارد مهمی که در تعیین قیمت یک دوچرخه ثابت خانگی تاثیرگذار هستند:

تحمل وزن : هر چه تحمل وزن دوچرخه ثابت مورد نظر و مناسب شما بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت و همچنین دوچرخه ثابت محکم تر و قوی تری خواهید داشت.

سیستم مقاومت : دوچرخه های معمولی دارای سیستم مگنتی هستند و به صورت دستی قابل تنظیم خواهند بود اما دوچرخه ثابت های حرفه ای تر دارای سیستم الکترومگنتی هستند که از روی صفحه کنسول به صورت دکمه در درجه مقاومت های زیادی قابل تنظیم هستند.

ایستاده و یا نشسته بودن دوچرخه ثابت : معمولا دوچرخه هایی که به صوزت نشسته یا پشتی دار هستند از قیمت های بالاتری وجود دارند و دوچرخه ایستاده از قیمت های پایین تر برای خرید در دسترس هستند.

فروشگاه خرید اینترنتی دوچرخه ثابت

با توجه به شلوغی خیابان ها و انتخاب و تنوع کم در مغازه های ورزشی خرید اینترنتی دوچرخه ثابت بسیار راحت تر خواهد بود. در فروشگاه دلوکس کالا بسیاری از مدل های دوچرخه ثابت خانگی در قیمت های متنوع در دسترس بوده و شما میتوانید بررسی و مقایسه خود را انجام داده و با چند کلیک بهترین خرید را برای خانه و خانواده خود انجام دهید.

انواع دوچرخه ثابت :

دوچرخه ثابت پشتی دار (مبله) : با استفاده از این دوچرخه ها، بدن شما در یک موقعیت نیمه شیب دار با پشتی مخصوص قرار می گیرد. پدال آنها نیز در جلو دستگاه جهت پدال زدن نرم قرار گرفته است. در زمان پدال زدن می توان دسته ها را رها کرد.

بسیاری از افراد متوجه می شوند که پدال زدن با دوچرخه پشتی دار بسیار راحت است، به ویژه برای کسانی که دچار درد کمر هستند و می خواهند تمرین هایی با شدت پایین را انجام دهند. همچنین این دوچرخه برای کهنسالان بسیار مناسب است.

دوچرخه ثابت نشسته : اینها در واقع همان دوچرخه معمولی هستند که سالیان دراز همه ما تجربه استفاده از آن ها را داشته ایم، این دوچرخه ها دارای صندلی بلند و پدال هایی در پایین صندلی هستند که قابلیت تمرین با شدت بالا را نیز برای کاربر فراهم می کند.

فرمان آن نیز تقریبا موازی با صندلی است. دوچرخه های ثابت نشسته مستلزم این هستند که کاربران هنگام پدال زدن، دسته ها را بگیرند.

دوچرخه اسپینینگ : این دوچرخه ها تجربه یک دوچرخه سواری حرفه ای در جاده را به فرد القا می کند، زیرا صندلی هایشان در مورد موازی با دسته ها قرار دارد. به همین ترتیب کاربر می تواند برای  افزایش شدت تمرین از روی صندلی خود بلند شود.

اکثر دوچرخه های اسپینینگ با مقاومت الکترومغناطیسی و یک فلایویل دیسکی کار می کنند.

شباهت بین دوچرخه های اسپینینگ و جاده باعث شده است آنها محبوبیت زیادی در بین افراد داشته باشند.

فواید تمرین با دوچرحه ثابت

تمرین بر روی دوچرخه ثابت، ورزش دوچرخه سواری است که با دستگاه دوچرخه ثابت شبیه سازی شده است، بنابراین تمام فوایدی که شما از تمرین دوچرخه سواری می برید بی شک از تمرین بر روی دوچرخه ثابت نیز همان فواید را چه بسا بیشتر، خواهید برد.دوچرخه سواری با دوچرخه ثابت باعث افزایش آمادگی جسمانی بدن شده و گردش خون را افزایش خواهد داد؛ همین امر موجب افزایش سطح اکسیژن در بدن می شود و به همین دلیل است که تمرین با دوچرخه ثابت موجب تقویت قلب خواهد شد.

دوچرخه ثابت ارزان قیمت

مهم ترین نکته حین خرید هر دستگاهی این است که بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای خود انجام دهید! به همین دلیل پیشنهاد میشود قبل از این که به دنبال خرید دوچرخه ثابت ارزان قیمت باشید به این توجه داشته باشید که دوچرخه ثابت مورد نظر تمامی نیاز های شما را برطرف میکند و مهم تر از این از برندی معتبر و دارای کیفیتی بالا باشد.

بهترین مدل های دوچرخه ثابت های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید دوچرخه ثابت باشگاهی اینجا کلیک کنید.