نمایش 1–52 از 312 نتیجه

برند ها

  دوچرخه ثابت خانگی VO2 ZOOM90

  موجود در انبار

  7,500,000 تومان

  دوچرخه اسپینینگ یونیورسال Universal 5817

  موجود در انبار

  16,900,000 تومان

  دوچرخه ثابت خانگی سایتک Cytech YK-B1902

  موجود در انبار

  11,400,000 تومان

  دوچرخه ثابت مبله سایتک Cytech YK-B80010R

  موجود در انبار

  15,100,000 تومان

  دوچرخه ثابت پشتی دار سایتک Cytech 155R

  موجود در انبار

  19,300,000 تومان

  دوچرخه ثابت خانگی سایتک Cytech 155B

  موجود در انبار

  14,600,000 تومان

  دوچرخه اسپینینگ فرش وی FreshWay FW2020

  موجود در انبار

  12,500,000 تومان

  دوچرخه ثابت مبله فدرال Federal R270

  موجود در انبار

  10,600,000 تومان

  دوچرخه ثابت خانگی فدرال Federal V270

  موجود در انبار

  7,850,000 تومان

  دوچرخه اسپینینگ جی ایکس GX-9027

  موجود در انبار

  14,700,000 تومان

  دوچرخه ایربایک اس آر اس SRS A800

  موجود در انبار

  47,000,000 تومان

  دوچرخه ایربایک فن دار شووین SCHWINN

  موجود در انبار

  55,000,000 تومان

  دوچرخه اسپینینگ باشگاهی برایت وی BrightWay XB20

  موجود در انبار

  13,900,000 تومان

  دوچرخه ایربایک Xebex MG-3 Airbike

  موجود در انبار

  برای قیمت تماس بگیرید

  دوچرخه ایربایک خانگی Airbike VO2 E7

  موجود در انبار

  9,200,000 تومان

  دوچرخه ایربایک خانگی Airbike OB6111

  موجود در انبار

  7,650,000 تومان

  دوچرخه ثابت دبلیو ان کیو WNQ 3318

  موجود در انبار

  10,900,000 تومان

  دوچرخه ثابت تاشو مکس کر MK4002

  موجود در انبار

  5,200,000 تومان

  دوچرخه ثابت خانگی لیدر اسپرت Lsport 6260

  موجود در انبار

  8,800,000 تومان

  دوچرخه ثابت

  فروش دوچرخه ثابت|اسپینینگ|دوچرخه ثابت خانگی|بهترین قیمت دوچرخه ثابت ورزشی

  شاید شما از دسته افرادی باشید که خیلی زود سوار بر دوچرخه شوید و شروع به پدال زدن کنید و برنامه ی مورد علاقه تان را که در حال پخش از تلویزیون باشگاه است را تماشا کنید. این را به خاطر داشته باشید که استفاده از دوچرخه ثابت خانگی  فقط بر روی نیم تنه ی پایینی شما تاثیر نمی گذارد بلکه باعث استحکام ماهیچه ی مرکزی بدن می شود و صدها کالری خواهید سوزاند.

  چگونگی فرم دهی عضلات پا توسط دوچرخه از فواید دیگر بسیار دیگری نیز دارد.این تمرین هیچ خطری ندارد به همین دلیل برای فردی که مشکل مفصلی دارد،ورزشی ایده آل است.

  از سوی دیگر اسپینینگ یک ورزش کاردیو است و افزایش میزان تحرک ماهیچه ها،بهبود وضعیت قلب-عروقی و افزایش اندرفین برای بهتر کردن روحیه ی شما از دیگر اثرات ورزش با دوچرخه خانگی است.

  خرید دوچرخه ثابت

  کسانی که قصد خرید دوچرخه ورزشی را دارند باید هنگام خرید به چندین نکته توجه داشته باشند. اولین و مهم ترین نکته برای خرید این دستگاه تحمل وزن آن است.

  همانطور که افراد دارای وزن های مختلف هستند دوچرخه ها هم دارای تحمل وزن های مختلف است.

  سعی کنید دوچرخه ثابت مورد نظرتان را برحسب وزن حال حاضر خود انتخاب کنید. نکته بعدی سیستم مقاومت دستگاه است که به 2 صورت مگنتی و الکترومگنتی در دسترس است.

  همچنین هنگام خرید دقت داشته باشید که دوچرخه پشتی دار یا همان دوچرخه نشسته برای کسانی که مشکلات کمر و مفاصل دارند مناسب تر بوده.

  بهترین مارک دوچرخه ثابت

  اگر به دنبال بهترین برند هستید حتما در نظر داشته باشید از برندی خرید کنید که شناخته شده و با سابقه باشید و همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد،

  بعضی از این برند های معتبر مانند سایتک  – پروتئوس – زبکس – آذیموس – پاورمکس – کراس – پروفیتنس – اسپرتک میباشند که فروش زیادی در بازار ایران دارند

  قیمت دوچرخه ثابت

  موارد مهمی که در تعیین قیمت یک دوچرخه خانگی تاثیرگذار هستند:

  تحمل وزن : هر چه تحمل وزن دستگاه مورد نظر و مناسب شما بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت و همچنین دوچرخه محکم تر و قوی تری خواهید داشت.

  سیستم مقاومت : دوچرخه های معمولی دارای سیستم مگنتی هستند و به صورت دستی قابل تنظیم خواهند بود اما دوچرخه های حرفه ای تر دارای سیستم الکترومگنتی هستند که از روی صفحه کنسول به صورت دکمه در درجه مقاومت های زیادی قابل تنظیم هستند.

  ایستاده و یا نشسته بودن دوچرخه ثابت : معمولا دوچرخه هایی که به صوزت نشسته یا پشتی دار هستند از قیمت های بالاتری وجود دارند و دوچرخه ایستاده از قیمت های پایین تر برای خرید در دسترس هستند.

  فروشگاه خرید اینترنتی دوچرخه ثابت

  با توجه به شلوغی خیابان ها و انتخاب و تنوع کم در مغازه های ورزشی خرید اینترنتی دوچرخه ثابت بسیار راحت تر خواهد بود.

  در فروشگاه دلوکس کالا بسیاری از مدل های دوچرخه ثابت خانگی در قیمت های متنوع در دسترس بوده و شما میتوانید بررسی و مقایسه خود را انجام داده و با چند کلیک بهترین خرید را برای خانه و خانواده خود انجام دهید.

  انواع دوچرخه ثابت :

  دوچرخه پشتی دار (مبله) : با استفاده از این دوچرخه ها، بدن شما در یک موقعیت نیمه شیب دار با پشتی مخصوص قرار می گیرد. پدال آنها نیز در جلو دستگاه جهت پدال زدن نرم قرار گرفته است. در زمان پدال زدن می توان دسته ها را رها کرد.

  بسیاری از افراد متوجه می شوند که پدال زدن با دوچرخه پشتی دار بسیار راحت است، به ویژه برای کسانی که دچار درد کمر هستند و می خواهند تمرین هایی با شدت پایین را انجام دهند. همچنین این دوچرخه برای کهنسالان بسیار مناسب است.

  دوچرخه ثابت نشسته : اینها در واقع همان دوچرخه معمولی هستند که سالیان دراز همه ما تجربه استفاده از آن ها را داشته ایم، این دوچرخه ها دارای صندلی بلند و پدال هایی در پایین صندلی هستند که قابلیت تمرین با شدت بالا را نیز برای کاربر فراهم می کند.

  فرمان آن نیز تقریبا موازی با صندلی است. دوچرخه های ثابت نشسته مستلزم این هستند که کاربران هنگام پدال زدن، دسته ها را بگیرند.

  دوچرخه اسپینینگ : این دوچرخه ها تجربه یک دوچرخه سواری حرفه ای در جاده را به فرد القا می کند، زیرا صندلی هایشان در مورد موازی با دسته ها قرار دارد. به همین ترتیب کاربر می تواند برای  افزایش شدت تمرین از روی صندلی خود بلند شود.

  اکثر دوچرخه های اسپینینگ با مقاومت الکترومغناطیسی و یک فلایویل دیسکی کار می کنند.

  شباهت بین دوچرخه های اسپینینگ و جاده باعث شده است آنها محبوبیت زیادی در بین افراد داشته باشند.

  فواید تمرین با دوچرحه ثابت

  تمرین بر روی دوچرخه ورزشی خانگی، ورزش دوچرخه سواری است که با دستگاه دوچرخه ثابت شبیه سازی شده است، بنابراین تمام فوایدی که شما از تمرین دوچرخه سواری می برید بی شک از تمرین بر روی این دستگاه ورزشی نیز همان فواید را چه بسا بیشتر، خواهید برد.

  دوچرخه سواری با Home Bike باعث افزایش آمادگی جسمانی بدن شده و گردش خون را افزایش خواهد داد؛ همین امر موجب افزایش سطح اکسیژن در بدن می شود و به همین دلیل است که تمرین با دوچرخه خانگی موجب تقویت قلب خواهد شد.

  دوچرخه ثابت ارزان قیمت

  مهم ترین نکته حین خرید هر دستگاهی این است که بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای خود انجام دهید!

  به همین دلیل پیشنهاد میشود قبل از این که به دنبال خرید دوچرخه ثابت ارزان قیمت باشید به این توجه داشته باشید که دوچرخه مورد نظر تمامی نیاز های شما را برطرف میکند و مهم تر از این از برندی معتبر و دارای کیفیتی بالا باشد.

  بهترین مدل های دوچرخه ثابت های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید دوچرخه ثابت باشگاهی اینجا کلیک کنید.