نمایش 1–30 از 334 نتیجه

خرید اینترنتی دوچرخه ثابت خانگی با بهترین قیمت

فروش انواع دوچرخه ثابت | دوچرخه اسپینینگ | بهترین قیمت

این را به خاطر داشته باشید که استفاده از دوچرخه ثابت خانگی  فقط بر روی نیم تنه ی پایینی شما تاثیر نمی گذارد بلکه باعث استحکام ماهیچه ی مرکزی بدن می شود و صدها کالری خواهید سوزاند، چگونگی فرم دهی عضلات پا توسط دوچرخه از فواید دیگر بسیار دیگری نیز دارد.این تمرین هیچ خطری ندارد به همین دلیل برای فردی که مشکل مفصلی دارد،ورزشی ایده آل است. از سوی دیگر اسپینینگ یک ورزش کاردیو است، افزایش میزان تحرک ماهیچه ها،بهبود وضعیت قلب-عروقی و افزایش اندرفین برای بهتر کردن روحیه ی شما از دیگر اثرات ورزش با دوچرخه خانگی است.

خرید دوچرخه ثابت

کسانی که قصد خرید دوچرخه ورزشی را دارند باید هنگام خرید به چندین نکته توجه داشته باشند. اولین و مهم ترین نکته برای خرید این دستگاه تحمل وزن آن است.

همانطور که افراد دارای وزن های مختلف هستند دوچرخه ها هم دارای تحمل وزن های مختلف است. سعی کنید دوچرخه ثابت مورد نظرتان را برحسب وزن حال حاضر خود انتخاب کنید. نکته بعدی سیستم مقاومت دستگاه است که به 2 صورت مگنتی و الکترومگنتی در دسترس است. همچنین هنگام خرید دقت داشته باشید که دوچرخه پشتی دار یا همان دوچرخه نشسته برای کسانی که مشکلات کمر و مفاصل دارند مناسب تر بوده.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع دوچرخه ثابت (1)

بهترین مارک دوچرخه ثابت

اگر به دنبال بهترین برند هستید حتما در نظر داشته باشید از برندی خرید کنید که شناخته شده و با سابقه باشید و همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد، بعضی از این برند های معتبر مانند سایتک  – پروتئوس – زبکس – آذیموس – پاورمکس – کراس – پروفیتنس – اسپرتک میباشند که فروش زیادی در بازار ایران دارند

قیمت دوچرخه ثابت برای لاغری

موارد مهمی که در تعیین قیمت یک دوچرخه خانگی تاثیرگذار هستند:

تحمل وزن : هر چه تحمل وزن دستگاه مورد نظر و مناسب شما بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت و همچنین دوچرخه محکم تر و قوی تری خواهید داشت.

سیستم مقاومت : دوچرخه های معمولی دارای سیستم مگنتی هستند و به صورت دستی قابل تنظیم خواهند بود، اما دوچرخه های حرفه ای تر دارای سیستم الکترومگنتی هستند که از روی صفحه کنسول به صورت دکمه در درجه مقاومت های زیادی قابل تنظیم هستند.

ایستاده و یا نشسته بودن دوچرخه ثابت : معمولا دوچرخه هایی که به صوزت نشسته یا پشتی دار هستند از قیمت های بالاتری وجود دارند و دوچرخه ایستاده از قیمت های پایین تر برای خرید در دسترس هستند.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع دوچرخه ثابت (4)

فروشگاه خرید اینترنتی دوچرخه ثابت

با توجه به شلوغی خیابان ها و انتخاب و تنوع کم در مغازه های ورزشی خرید اینترنتی دوچرخه ثابت بسیار راحت تر خواهد بود. در فروشگاه دلوکس کالا بسیاری از مدل های دوچرخه ثابت خانگی در قیمت های متنوع در دسترس بوده، شما میتوانید بررسی و مقایسه خود را انجام داده و با چند کلیک بهترین خرید را برای خانه و خانواده خود انجام دهید.

انواع دوچرخه ثابت :

دوچرخه پشتی دار (مبله) : با استفاده از این دوچرخه ها، بدن شما در یک موقعیت نیمه شیب دار با پشتی مخصوص قرار می گیرد. پدال آنها نیز در جلو دستگاه جهت پدال زدن نرم قرار گرفته است. در زمان پدال زدن می توان دسته ها را رها کرد. بسیاری از افراد متوجه می شوند که پدال زدن با دوچرخه پشتی دار بسیار راحت است، به ویژه برای کسانی که دچار درد کمر هستند و می خواهند تمرین هایی با شدت پایین را انجام دهند. همچنین این دوچرخه برای کهنسالان بسیار مناسب است.

دوچرخه ثابت نشسته : اینها در واقع همان دوچرخه معمولی هستند که سالیان دراز همه ما تجربه استفاده از آن ها را داشته ایم، این دوچرخه ها دارای صندلی بلند و پدال هایی در پایین صندلی هستند که قابلیت تمرین با شدت بالا را نیز برای کاربر فراهم می کند. فرمان آن نیز تقریبا موازی با صندلی است. دوچرخه های ثابت نشسته مستلزم این هستند که کاربران هنگام پدال زدن، دسته ها را بگیرند.

دوچرخه اسپینینگ : این دوچرخه ها تجربه یک دوچرخه سواری حرفه ای در جاده را به فرد القا می کند، زیرا صندلی هایشان در مورد موازی با دسته ها قرار دارد. به همین ترتیب کاربر می تواند برای  افزایش شدت تمرین از روی صندلی خود بلند شود. اکثر دوچرخه های اسپینینگ با مقاومت الکترومغناطیسی و یک فلایویل دیسکی کار می کنند. شباهت بین دوچرخه های اسپینینگ و جاده باعث شده است آنها محبوبیت زیادی در بین افراد داشته باشند.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع دوچرخه ثابت (3)

دوچرخه ثابت ارزان قیمت و ساده

مهم ترین نکته حین خرید هر دستگاهی این است که بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای خود انجام دهید! به همین دلیل پیشنهاد میشود قبل از این که به دنبال خرید دوچرخه ثابت ارزان قیمت باشید، به این توجه داشته باشید که دوچرخه مورد نظر تمامی نیاز های شما را برطرف میکند و مهم تر از این از برندی معتبر و دارای کیفیتی بالا باشد.

نگهداری از دستگاه دوچرخه ثابت : همان طور که خودتان در جریان هستید هر دستگاهی که سیستم مکانیکی داشته باشد 100% نیازمند نگهداری و رسیدگی خواهد بود. برای نگه داری مناسب از دوچرخه ثابت خود میتوانید هر چندماه یکبار بسته به استفاده تان پیچ های دستگاه را چک کرده و در صورت شل بودن آن را سفت کنید یا به نوعی دستگاه را آچار کشی کنید.

همچنین به صدایی که حین استفاده از دستگاه در درجه سختی های متفاوت میشنوید دقت کنید و در صورتی که صدای ناهنجار یا عجیب میشنوید سریعا با تعمیر کار یا گارانتی خدمات برند دستگاه خود برای بررسی آن تماس بگیرید.

فضای مورد نیاز برای دوچرخه ثابت خانگی : به احتمال زیاد قبل از انتخاب و خرید دستگاه دوچرخه ورزشی مورد نظرتان به جای مورد نیاز آن هم فکر میکنید! درباره فضای مورد نیازی که برای این دستگاه در خانه خود نیاز دارید میتوانید خیلی راحت با استفاده از ابعادی که در توضیحات محصول در سایت برای هر دوچرخه ثابت درج شده از ان آگاه شوید. معمولا دوچرخه های خانگی فضای زیادی را اشغال نمیکند و به راحتی در نقاط مختلف خانه شما جای خواهد گرفت.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع دوچرخه ثابت (2)

تنظیم زین و صندلی دوچرخه ثابت : یکی از مهم ترین نکات قبل از استفاده از دستگاه باید در نظر داشته باشید تنظیم صندلی دستگاه به صورت افقی و عموی مناسب با قد خود میباشد. ارتفاع صندلی باید طوری تنظیم شود که موقع پدال زدن نه زانو ها کامل صاف شود و نه خیلی بسته باشد، مدار حرکت پای شما باید شکل یک بیضی باشد. همچنین وضعیت افقی صندلی را در حالتی تنظیم کنید که کمترین فشار به کمر شما وارد میشود و به راحتی به کنسول و صفحه و دسته های جلو دسترسی داشته باشید.

نصب و دفترچه راهنمای دوچرخه ثابت : درصورتی که خودتان دوچرخه را نصب و راه اندازی میکنید اکثر اوقات همراه دستگاه دفترچه راهنمای نصب و کار با دستگاه در جعبه موجود است. این دفترچه معمولا به زبان انگلیسی و با شکل های تصویری بوده که بتوانید به کمک آن دوچرخه ثابت خود را نصب کنید و نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

صفحه نمایش دستگاه دوچرخه ثابت : در مورد صفحه نمایش باید گفت که بستگی به دوچرخه خریداری شده دارد، بعضی از آن ها ساده تر و بعضی پیچیده تر هستند. گرچه هر دو با استفاده از دفترچه راهنما قابل یادگیری سریع بوده، معمولا اطلاعاتی مانند سرعت، مسافت، کالری سوزانده شده، ضربان قلب، زمان تمرین نمایش داده میشود.

اما در مدل های الکترومگنتی و پیشرفته تر اطلاعات دیگری مانند درجه مقاومت تنظیم شده، برنامه های تمرینی دستگاه و امکاناتی مانند پخش موسیقی با فن هم نمایش داده میشوند.

چه نکاتی را در استفاده از دوچرخه ثابت باید رعایت کنید؟

دستورات آموزشی مربوط به تنظیمات دوچرخه و برنامه‌ ریزی آن را بخوانید.

کفش مناسب بپوشید.

شلوار گشاد نپوشید.

دقت کنید دچار کم‌ آبی نشوید.

زین دستگاه را طوری تنظیم کنید تا زمانی که پدال در پایین‌ ترین نقطه خود است ساق پای شما کمی خم‌ شده باشد.

پا زدن را با آهستگی، بدون مقاومت یا با دنده پایین شروع کنید.

به‌ تدریج دنده و مقاومت را بالا ببرید.

اگر می‌خواهید عضلات هامسترینگ (عضلات پشت ران) و عضلات گلوتئال (عضلات باسن) را بیشتر تمرین دهید، می‌توانید از پدال‌ های بدون تسمه گیرنده استفاده کنید.

حتماً بعد از اتمام دوچرخه‌سواری، با تمرین‌های کششی خودتان را سردکنید.

مزایای دوچرخه ثابت پشتی دار

کاملاً مناسب برای همه

راحتی در استفاده

راحتی در محل نشیمن

امنیت استفاده برای سالمندان و افرادی که دچار اضافه‌ وزن هستند.

دوچرخه ثابت در کرونا و آلودگی هوا : در نقاطی که هوای خارج از خانه آلوده بوده و ورزش در هوای آزاد باعث آسیب بیشتر به بدن میشود، بهترین گزینه استفاده از دستگاه های هوازی خانگی مانند دوچرخه ثابت و تردمیل میباشد. با استفاده از دوچرخه ثابت خانگی به راحتی و در هوای پاک تر خانه میتوانید به ورزش خود بپردازید، این مسئله برای افراد مسن و با مشکلات تنفسی بسیار مهم تر است و حتما باید در خانه فعالیت ورزشی بکنند.

آیا دستگاه در خانه صدای آزار دهنده ایجاد میکند؟ جواب ساده و صحیح خیر است! این دستگاه ورزشی به راحتی در هر مکانی مانند اتاق یا پذیرایی قابل استفاده بوده و میزان صدایی که دارد بسیار ناچیز است. صدای دستگاه بسته به میزان قدرت مقاومت دستگاه تغییر میکند ولی به طور کلی هیچ مشکلی با آن نخواهید داشت.

خرید آنلاین دوچرخه ثابت

امروزه خرید اینترنتی بسیار گسترش یافته و اکثر مردم برای خرید تجهیزات ورزشی یا محصولات دیگر به صورت آنلاین اقدام میکنند. از این رو فروشگاه دلوکس کالا سعی داشته تا بیشترین مدل های دوچرخه ثابت را به شما ارائه کند که شما به راحتی و با حرکت یک انگشت همه را بررسی کنید.

همچنین مشخصات دوچرخه ثابت ها دقیق تر از هر مرجع دیگری با تحقیق و تفحص به دست آمده و میتوانید به آنها اعتماد کنید. در صفحه دسته بندی دوچرخه ثابت میتوانید محصولات را بر اساس چندین پارامتر نیز فیلتر کرده و راحت تر دستگاه مناسب خود را پیدا کنید.

دلوکس کالا بهترین مرکز فروش دوچرخه ثابت

به راحتی و با یک تماس از مشاوره خرید دستگاه بهره مند شوید، به شما کمک خواهیم کرد بهترین دستگاه را با توجه به بودجه تان انتخاب کنید.

بهترین مدل های دوچرخه ثابت های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید دوچرخه ثابت باشگاهی اینجا کلیک کنید.

مهم ترین فایده تمرین با دوچرخه ثابت چه در خانه یا باشگاه لاغری بدن بوده و این دستگاه در درجه اول تاثیر بیشتری روی پاها و پایین تنه دارد.

قیمت این دستگاه برحسب تحمل وزن کاربر ، امکانات و برند متفاوت است و از حدود 6 میلیون تا 40 میلیون تومان در دسترس است.

دوچرخه ثابت به صورت ایستاده – مبله و اسپینینگ موجود است و همچنین دارای سه نوع سیستم مقاومت مگنتی و الکترومگنتی و لنتی میباشند.

امتیاز مشتریان
4.4/5