نمایش 1–20 از 33 نتیجه

دوچرخه ایربایک اسالت فیتنس Assault Classic

قیمت اصلی 68,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 65,000,000 تومان است.

دوچرخه ایربایک

ایربایک کراسفیت | دوچرخه ایر بایک | بهترین کیفیت و قیمت خرید ایربایک | خرید اینترنتی دستگاه Airbike

دوچرخه ایربایک یکی از بهترین دستگاه های هوازی – قدرتی بوده که در حال حاضر در بسیاری از باشگاه های ورزشی و رشته های مختلف ورزشی مانند کراسفیت، کشتی، بدنسازی و .. مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه دارای سیستمی بوده که به کمک آن میتوانید در لحظه هم دست ها و هم پاها را حرکت دهید و به این ترتیب کل بدن شما در حین تمرین درگیر خواهد بود که میزان چربی سوزی و لاغری را به مقدار زیادی افزایش میدهد.

با یک ایر بایک شما می توانید در هر کجا و هر زمانی، فارغ از شرایط آب و هوایی یا محدودیت های دیگر تمرینات خود را دنبال کنید. یکی دیگر از نکات مثبت در رابطه با تمرینات مرتبط با این وسیله‌ی جذاب،‌ عدم وجود محدودیت سنی در استفاده از آن است.

آسیب زا نبودن و ریسک پایین ورزش با دستگاه Airbike باعث شده است تا افراد دارای مشکلات جسمی و یا حتی کهنسالان نیز بتوانند تمرینات مورد نیازشان را با ایر بایک انجام دهند.

قیمت دوچرخه ایربایک

قیمت این دستگاه بسته به کیفیت دستگاه و برند ان قابل تغییر است و هرچه بیشتر هزینه کنید دستگاه به مراتب با کیفیت تر و عمری تر خرید میکنید، از بهنرین برند های ایربایک میتوان به اسالت فیتنس، زبکس، ایمپالس، پروتئوس، اس ار اس، روگ و .. اشاره کرد.

خرید اینترنتی دوچرخه ایربایک

شما میتوانید با استفاده از مشاوره رایگان در دلوکس کالا بهترین دستگاه دوچرخه ایربایک را برای خانه و یا باشگاه خود خریداری کنید.