نمایش 1–30 از 87 نتیجه

خرید اینترنتی اسکی فضایی خانگی

اسکی فضایی خانگی | بهترین و ارزان ترین قیمت | فواید دستگاه الپتیکال

اسکی فضایی یا الپتیکال، یک دستگاه  ورزشی کاردیوی مفیدی است که  میتوانید در زمانیکه میخواهید لاغر شوید از آن استفاده کنید.

از آنجایی که پاهایتان همواره به پدال می چسبد، دیگر به زانوهایتان فشاری وارد نخواهد شد، بنابراین احتمال اینکه مفاصلتان با استفاده از اسکی فضایی آسیب ببیند نیزکاهش پیدا خواهد کرد.

حرکت دستگیره‌ها به همراه پدال‌ ها هم به شما کمک خواهد کرد تا بازوانتان را نیز به خوبی تمرین دهید.

اسکی فضایی خانگی کل بدن را به حرکت وا می دارد که همین امر به سوزاندن کالری بیشتر کمک می‌کند، در نتیجه وزنتان کاهش می‌یابد.

تمرینات هوازی با اسکی فضایی

یکی از مزایای اصلی استفاده از اسکی فضایی خاتگی سوزاندن کالری است, با از دست دادن چربی، ماهیچه هایی که در زیر چربی پنهان شده اند، سفت تر و سخت تر به نظر خواهند رسید.

کالج آمریکایی پزشکی ورزشی، حداقل 30 دقیقه تمرینات هوازی، پنج بار در هفته را توصیه می کند. سطح مقاومت بدن خود را تا حد زیادی ایدئال نگه ببرید تا عضلات خود را به چالش بکشید.

همچنین سعی کنید سرعت خود را حین تمرین کردن با این دستگاه الپتیکال افزایش دهید تا ضربان قلب خود را افزایش دهید. بیشتر شدن ضربان قلب و همچنین فعالیت ماهیچه ها به خصوص در ران و شکم باعث افزایش چربی سوزی می شود.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع اسکی فضایی خانگی (2)

خرید الپتیکال خانگی

از مهم ترین نکات هنگام خرید اسکی فضایی خانگی باید به تحمل وزن آن توجه کنید، تحمل وزن دستگاه باید 10 تا 15 کیلوگرم بیشتر از وزن شخص استفاده کننده باشد،

نکته دیگر مهم صفحه نمایش کامل و از آن مهم تر طول گام دستگاه است که استاندارد باشد، در دستگاه های بی کیفیت و ارزان استاندارد طول گام رعایت نمیشود،

همچنین به کیفیت کلی دستگاه و قطعات ساخته شده آن دقت داشته باشید و از خرید دستگاه های بی کیفیت خودداری کنید

فواید اسکی فضایی

 • می‌تواند به کاهش وزن کمک ‌کند
 • فشار زیادی به زانو وارد نمی‌کند
 • پایین‌تنه بدن را هدف قرار می‌دهد
 • سلامت قلب ‌وعروق را بهبود می‌بخشد
 • به کالری‌سوزی کمک می‌کند
 • فشار خون را کاهش می‌دهد
 • تعادل و تحرک را بهبود می‌بخشد
 • التهاب مزمن را کاهش می‌دهد
 • گردش خون را بهبود می‌بخشد
 • یاد گرفتن آن آسان است
 • فشار زیادی به مفاصل وارد نمی‌کند

ابعاد مناسب اسکی فضایی و استفاده خانگی

از دیگر مزایای اسکی فضایی, به ابعاد مناسب و استفاده آسان از آن میتوان اشاره کرد. اسکی فضایی خانگی دارای صفحه نمایشگر LCD یا LED است و اطلاعاتی نظیر سرعت پدال زدن, مدت زمان استفاده, میزان کالری سوزانده شده, مسافت طی شده و تعداد ضربان قلب نمایش میدهد

بوسیله این اطلاعات میتوانید برنامه های متفاوت تمرینی انجام دهید. استفاده از صفحه نمایشگر بسیار آسان است, هنگام خرید اسکی فضایی, طریقه استفاده از دستگاه توسط تکنسین آموزش داده میشود.

قیمت اسکی فضایی خانگی

قیمت این دستگاه بسته به نوع برند و امکاناتی که به شما ارائه میدهد متفاوت است،

به عنوان مثال دستگاه های الکترومگنتی که سیستم مقاومت ان با دکمه کم و زیاد میشود دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل های مگنتی دستی هستند،

همچنین اپشن های دیگری مانند قبلیت تاشدن دستگاه یا پخش موسقی و فن خنک کننده نیز از موارد تاثیر گذار هستند.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع اسکی فضایی خانگی (3)

بهترین مارک اسکی فضایی

برند های بسیاری در بازار ایران موجود است اما پیشنهاد میشود برای خرید از برند های شناخته شده و معتبر خرید کنید که دارای گارانتی و خدمات خوبی هستند،

بعضی از این مارک های معتبر عبارتند از توربوفیتنس – جی کی اکسر – پروتئوس – کتلر – هورایزن – پروفرم – کراس – سایتک که فروش بسیاری داشته اند.

اسکی فضایی و دیسک کمر

بسیاری از افراد از دیسک کمر که یکی از بیماریهای شایع کمر است رنج می برند اما این دلیل موجهی نیست که نتوانند فعالیت ورزشی داشته باشند.

بلکه می توانند با یک برنامه ورزشی دقیق و هدفمند به فعالیت ورزشی بپردازند.

ورزش با اسکی فضایی می تواند برای افرادی که از کمر درد رنج می برند انتخاب درستی باشد.

این دستگاه یک ابزار ورزشی کاملا بی خطر است که در تمام مدت ورزش پدالهای دستگاه از حرکات پاها پشتیبانی می کنند و مانع از ورود ضربه به کمر و ستون فقرات می شود.

فواید اسکی فضایی برای شکم

عضلات شکمی هسته بدن را تشکیل داده اند که تقویت آنها برای انجام فعالیت هایی مانند دویدن، پیاده روی، بلند کردن، ایستادن و با نشستن امری ضروری است.

بدن برای حفظ تعادل از عضلات شکم و پاها، و همچنین برای برخاستن و نشستن از ستون فقرات  بهره می گیرد. پس تقویت و پرورش این عضلات بسیار موثر خواهد بود.

برای تقویت عضلات شکم و سوزاندن چربی های اضافه آن به کمک دستگاه اسکی فضایی ابتدا باید عضلات شکم را به چالش کشید.

برای این کار، افزایش سرعت و مقاومت دستگاه نقش ویژه ای در به چالش کشیدن عضلات شکم خواهد داشت.

با افزایش مقاومت دستگاه سختی تمرین بیشتر خواهد شد و در نتیجه موجب تلاش بیشتر بدن و فعال کردن تمامی عضلات در راستای کالری سوزی بیشتر خواهد شد.

تمرین عضلات مرکزی بدن و شکم

از مزیت استفاده از اسکی فضایی, کاهش وزن و لاغری بخصوص در نواحی شکم است. این امکان وجود دارد که تمرینات را به شیوه های مختلف انجام دهید تا تقویت عضلات مرکزی بدن از جمله عضلات بسیار مهم شکم کمک کنید

برای اینکه عضلات شکم خود را بیشتر تمرین دهید، دسته ها را رها کرده و عضلات مرکزی و شکم بیشتر درگیر میشوند. وقتی دسته ها را با دستان خود نگه ندارید، باید از عضلات شکم برای حفظ تعادل استفاده کنید

به این صورت یک تمرین اصلی فوق العاده برای شما فراهم می شود.

امکان پدال زدن معکوس

در این نوع حرکت با دستگاه شما میتوانید تمرینی قوی تر برای عضلات پشت ران پا داشته باشید، و فشاری همه جانبه بر روی عضلات پشتی خود وارد نمایید.

این ویژگی باعث میشود سریع تر به نتیجه دلخواه برسید و تمرینی حرفه ای و سخت را بدنبال دارد.

دلوکس کالا مرکز فروش انواع اسکی فضایی خانگی (1)

تنظیم شیب اسکی فضایی

در بعضی از اسکی فضایی ها امکان تنظیم شیب نیز وجود دارد که به کمک آن میتوانید تمرین خود را سخت تر کنید،

فشار وارده بر عضلات پا را تنظیم نموده و همچنین بر روی حفظ تعادل کار کنید.

تلاش کمتر در حین کالری سوزی بالا

زمانی که افراد از اسکی فضایی استفاده می کنند گمان می کنند چون فعالیت سختی برایشان نبوده است در نتیجه فایده زیادی نبره اند.

در صورتی که برخلاف اینکه تمرین با اسکی فضایی خیلی مشکل نیست و نیاز به تلاش زیادی ندارد، اما میزان درگیری ماهیچه ها برای تقویت آنها و میزان کالری سوزی زیاد است.

فواید الپتیکال خانگی در بدنسازی

اکثر دستگاه های الپتیکال دارای تنظیم مقاومت میباشند. افزایش مقاومت دستگاه به این معنی است که بدن شما برای رسیدن به همان سرعت باید سخت‌تر کار کند، بنابراین اگر به دنبال افزایش قدرت عضلانی هستید، مقاومت دستگاه را افزایش دهید

تحقیقات نشان داده است که انجام تمرینات هوازی برای افرادی که تمرینات قدرتی انجام میدهند یک تمرین ریکاوری بشمار می آید همچنین به عضلات کمک می کند تا خیلی سریع تر بهبود یابند و میتواند منجر به افزایش قدرت عضلانی شود.

اسکی فضایی (الپتیکال) ارزان قیمت

دوستانی که صرفا به دنبال قیمت مناسب و ارزان تر هستند توجه داشته باشید که شما دقیقا کیفیت را فدای قیمت ارزان تر میکنید!

دستگاه های بی کیفیت و ارزان قیمت دارای احتمال خرابی بسیار بیشتر هستند و تمرین کردن با این نوع دستگاه ها اصلا لذت بخش نبوده و به سرعت آن را کنار خواهید گذاشت،

حتما با توجه به نیاز های خود از دستگاه و از برند های با کیفیت خرید خود را انجام دهید تا از پشیمانی جلوگیری کرده باشید.

دلوکس کالا بهترین مرکز فروش اسکی فضایی

یک تماس تا دریافت مشاوره رایگان خرید اسکی فضایی مورد نیاز خود، به راحتی میتوانید مناسب ترین دستگاه را بسته به بودجه خود انتخاب کنید و از فواید آن بهره مند شوید.

بهترین مدل های اسکی فضایی های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید اسکی فضایی باشکاهی اینجا کلیک کنید.

دستگاه اسکی فضایی خانگی با کیفیت خوب از حدود 9 میلیون تا 35 میلیون تومان موجود است.

مهم ترین نکات تحمل وزن کاربر، کیفیت ساخت دستگاه و نوع سیستم مقاومت میباشد.

خیر ، اسکی فضایی بهترین دستگاه برای افراد مسن و کسانی که مشکل زانو دارند بوده و کمترین فشار را بر زانو وارد میکند.

امتیاز مشتریان
4.3/5