اسکی فضایی

خرید و فروش اسکی فضایی خانگی و باشگاهی انواع الپتیکال مشاوره خرید اسکی فضایی و ارسال رایگان به سراسر ایران

الپتیکال یا اسکی فضایی، یک دستگاه  ورزشی کاردیوی مفیدی است که  میتوانید در زمانیکه میخواهید لاغر شوید از آن استفاده کنید. از آنجایی که پاهایتان همواره به پدال می چسبد، دیگر به زانوهایتان فشاری وارد نخواهد شد، بنابراین احتمال اینکه مفاصلتان با استفاده از اسکی فضایی آسیب ببیند نیزکاهش پیدا خواهد کرد.

حرکت دستگیره‌ها بهمراه پدال‌ها هم به شما کمک خواهد کرد تا بازوانتان را نیز به خوبی تمرین دهید. الپتیکال کل بدن را به حرکت وا می دارد که همین امر به سوزاندن کالری بیشتر کمک می‌کند، در نتیجه وزنتان کاهش می‌یابد.

برای تمرین اینتروال با استفاده از الپتیکال، باید دو دقیقه رو به جلو پدال بزنید و دو دقیقه هم رو به عقب. در دو دقیقه‌ای که رو به جلو پدال می‌زنید باید سرعتتان زیاد باشد، اما در دو دقیقه‌ای که رو به عقب پدال می‌زنید باید سرعتتان را کاهش دهید تا بدنتان ریکاوری شود.

این رویه را برای ۱۰ دقیقه تکرار کنید. هنگامی که رو به جلو پدال می‌زنید سطح مقاومت دستگاه باید بین ۸ تا ۹ باشد، و هنگامی که رو به عقب پدال می‌زنید باید سطح مقاومت را به حدود ۵ کاهش دهید.

هنگامی که تمرینتان تمام شد، باید ۵ دقیقه رو به جلو پدال بزنید و بدنتان را سرد کنید. سطح مقاومت دستگاه در مرحله‌ی سرد کردن بدن باید حدود ۳ باشد.

بهترین مدل های اسکی فضایی های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید اسکی فضایی باشکاهی اینجا کلیک کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.