دوچرخه ثابت

خرید و فروش دوچرخه ثابت خانگی بهترین مارک دوچرخه ثابت ارزان مشاوره خرید و ارسال رایگان به سراسر ایران

شاید شما از دسته افرادی باشید که خیلی زود سوار بر دوچرخه ثابت شوید و شروع به پدال زدن کنید و برنامه ی مورد علاقه تان را که در حال پخش از تلویزیون باشگاه است را تماشا کنید.این را به خاطر داشته باشید که استفاده از دوچرخه ثابت فقط بر روی نیم تنه ی پایینی شما تاثیر نمی گذارد بلکه باعث استحکام ماهیچه ی مرکزی بدن می شود و صدها کالری خواهید سوزاند و این حرف من نیست بلکه از سری مزایای دوچرخه است.

چگونگی فرم دهی عضلات پا توسط دوچرخه از فواید دیگر بسیار دیگری نیز دارد.این تمرین هیچ خطری ندارد به همین دلیل برای فردی که مشکل مفصلی دارد،ورزشی ایده آل است.از سوی دیگر اسپینینگ یک ورزش کاردیو است و افزایش میزان تحرک ماهیچه ها،بهبود وضعیت قلب-عروقی و افزایش اندرفین برای بهتر کردن روحیه ی شما از دیگر اثرات ورزش با دوچرخه خانگی است.

متخصصان برای بزرگسالان ۱۵۰ دقیقه ورزش هوازی در هفته را توصیه میکنند.اگر شما زمان کافی را ندارید،۷۵ دقیقه در هفته را امتحان کنید. استفاده از دوچرخه راهی مناسب برای تمرین هوازی است و تا شما پا روی پدال بگذارید،۳۰ دقیقه زود می گذرد واگر این کار را ۷ روزِ هفته انجام دهید،حداقل ۱۵۰ دقیقه در هفته را ورزش هوازی کرده اید.

بهترین مدل های دوچرخه ثابت های خانگی را ببینید و همچنین برای بازدید دوچرخه ثابت باشگاهی اینجا کلیک کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.